1 komentārs
Kravas vilciena vagonā cenšas ievest 100 000 kontrabandas cigarešu
FOTO: LETA

Veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas robežas ar Krievijas Federāciju, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas kravas vilciena vagonā atklāja 100 000 gabali kontrabandas cigarešu.

Šā gada 18. novembrī Kārsavas muitas kontroles punktā no Krievijas Federācijas iebrauca kravas vilciens. Vilciena sastāva skenējumu attēlu analīzes un fiziskās kontroles rezultātā vienā hopertipa vagonā ar minerālmēslu kravu muitas amatpersonas atklāja melnā polietilēna plēvē ietītas kastes.

Atverot iepakojumus, tajos konstatēti 100 000 gab. cigarešu BOND Street Blue un BOND Street Red ar Kirgizstānas akcīzes markām.

Par konstatēto muitas noteikumu pārkāpumu saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā, kas nodota VID Muitas policijas pārvaldei jautājuma lemšanai par kriminālprocesa uzsākšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl