Komentāri

Nu jau par, tā teikt, populāriem sižetiem mūsu raidījumā kļuvuši stāsti par avārijām Krasta ielā. Kas atkal atgadījies saucamajā ”melnajā punktā”, par kuru vēstīts ne reizi vien?

Tipiska avārijas vieta, par kuru sākuši smīnēt pat šoferi, kuru spēkrati cietuši negadījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Smagās automašīnas vadītājs Jevgēņijs, gaidot ceļu policijas darbiniekus, spriež par neloģisko manevru aiz tirdzniecības centra “Mols”, kur autovadītājiem ļauts apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Šodien gana neveiksmīgs tas bija “Škoda Yeti” vadītājai, kura, strauji šķērsojot trīs braukšanas joslas Krastā ielā, saņēma pamatīgu smagā auto triecienu sava spēkrata aizmugurē.

Ja smagais apskādējis salīdzinoši vien kreiso priekšējo sānu, tad “Škoda Yeti” uz krietni ilgu laiku nāksies atstāt servisā. Izskatās, kamēr neviens šo ”melno punktu” nesāks uztvert nopietni, tikmēr “Degpunktā” komandai nāksies stāstīt par arvien jaunām avārijām šajā vietā. Arī esot notikuma vietā, neviens vien šoferis izvēlas tādu pašu manevru kā “Škoda Yeti”.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl