Kratīšanas gaitā Rēzeknē izņem 20 gramus narkotisko vielu

2 komentāri
Kratīšanas gaitā Rēzeknē izņem 20 gramus narkotisko vielu
FOTO: LETA

Aizvadītas nedēļas nogalē Rēzeknes iecirkņa policijas darbinieki, veicot operatīvus pasākumus cīņā pret narkotisko vielu nelikumīgu apriti, Rēzeknes pilsētā aizturēja kādu 1991.gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada un izņēma folijas vīstokli ar augu valsts izcelsmes vielu, iespējams marihuānu.

Sakarā ar aizdomām par aizliegto vielu lietošanu minētais vīrietis tika nogādāts medicīniskai pārbaudei. Policijā tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko, psihotropo vielu glabāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot izmeklēšanu, policijas darbinieki veica sankcionētu kratīšanu kādā dzīvoklī Rēzeknē, kurā atrada ap 20 gramiem augu valsts izcelsmes vielas, elektroniskus svarus un foliju. Saistībā ar šo tika aizturētas divas personas – 1990.gadā dzimusī sieviete un 1971.gadā dzimis vīrietis.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu, kas uzsākts pēc diviem Krimināllikuma pantiem – par narkotisko, psihotropo vielu glabāšanu un narkotisko, psihotropo vielu glabāšanu realizācijas nolūkā. Saistībā ar notikušo policija pārbauda visas trīs minētās personas. Jāpiebilst, ka daži no tiem jau bija nonākuši policijas redzeslokā par analoģiska rakstura noziegumu pastrādāšanu.

TOP komentāri

 • debīlā latvijas likumdošana un idiotiskie cilvēki ar ciet acīm
  +1 +1 0

  debīlā latvijas likumdošana un idiotiskie cilvēki ar ciet acīm

  Muļkīgi ka jaunieši sēdēs cietumā dēl pārdesmit gramiem.. Citās valstīs raksta par kilogramu atrašanu un piemēro to pašu sodu ko latvijā par 20 gramiem.. Nevar to stulbo puķi dekriminilazēt un miers?..
 • Kompis
  +1 +1 0

  Kompis

  Muļķīgi, ka tīrs, neapstrādāts, bet dabīgi izaudzēts augu izcelsmes stāds ir nelegāls.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl