Komentāri

LNT raidījums Degpunktā jau vēstīja par Pārdaugavas iedzīvotājām, māti un meitu – Aiju un Lilitu. Aijai ir problēmas ar redzi, savukārt viņas meitai ir grūti staigāt. Abas šīs sievietes kā ideālu mērķi noskatījis vīrietis, kurš viņas uzrunājis, atgriežoties no iepirkšanās, uzdevies par Rīgas siltuma darbinieku un gribējis it kā atdot pārmaksāto naudu.

Taču, neraža – viņai nāksies izdot atlikumu. Meita tajā brīdī vēl bija ceļā uz mājām, savukārt mamma paņēma viņas kastīti, kurā stāvēja iekrātā nauda. Ieraudzījis to, vīrietis sāka novērst Aijas uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aija nolikusi kasti un izsteigusies pretim meitai, domājot, ka viņai grūti atnākt līdz mājām un prasot palīdzību naudu samainīt. Tajā brīdī vīrietis ar daļu naudas, kas bija kastītē, bijis jau prom.

Taču doma par atlikušo naudu viņu mocījusi, un viņš atnācis vēlreiz. Nākamajā dienā. Tad Aija ieteikusi atstāt durvis vaļā, jo gaidīti ciemiņi, un noziedzniekam bijis ļoti viegli iekļūt dzīvoklī. Nu viņš uzdevies par policistu.

Vīrietis esot teicis, ka aizmirsis kaut kādus dokumentus, taču Lilita jau sapratusi, ka kaut kas nav labi, ka mājās ienākušais varētu būt tas pats iepriekšējās dienas ciemiņš.

Tā sievietes palikušas bez aptuveni 700 eiro. Turklāt viņas uzskata, ka vīrietis mēģinājis nākt vēl trešo reizi – pēc dienas. Tad gan neesot vairs laists iekšā. Policisti pirms nedēļas minēja, ka šis varētu nebūt vienīgais konkrētā krāpnieka paveiktais noziegums. Viņiem drīz vien izdevās izskaitļot, kurš varētu būt krāpnieks, visas pazīmes liecināja par jau pazīstamu tipu.

Likumsargi ir lēmuši vismaz pagaidām krāpnieka foto neizplatīt, taču aicina – ja ir vēl kāds upuris, kuram pēc līdzīgas shēmas, uzdodoties par gāzes, siltuma, Latvenergo darbinieku, izkrāpta nauda, noteikti sazināties ar policiju.

Video

Lasi vēl