Krāpnieki no 92 gadus vecas kundzes izkrāpj visu bērēm sakrāto naudu

1 komentārs
Krāpnieki no 92 gadus vecas kundzes izkrāpj visu bērēm sakrāto naudu
FOTO: LETA

Raisai ir 92 gadi, viņa dzīvo Jelgavā un viņai vēl aizvien ir tā sauktais mājas telefons. Tieši pateicoties tam kundzi sameklējuši nelieši, kuri uz labu laimi apzvana cilvēkus, meklējot kādu, kurš noticēs viņu pasakām par ar tuvinieku notikušu nelaimi.

Telefons iezvanījies otrdien, Raisa atbildējusi un sākušies stāsti par viņas mazdēlu un kādu nelaimes gadījumu. Drīz vien krāpnieki prasījuši naudu, ko vecmāmiņa tūdaļ bija gatava atdot.

”Atdevu visu naudu, kas bija iekrāta bērēm. Ja latos, tad pusotrs tūkstotis. Eiro mazliet vairāk sanāk,” stāsta kundze.

Sieviete saka – naudu nevarēja nedot. Mazdēls viņai nozīmē visu. Tagad ir briesmīgi atcerēties, kā viņa apmānīta un cik aukstasinīgi kāds vīrietis atnācis un paņēmis viņas iekrājumus.

Raisai šķiet, ka nākamajā dienā pēc krāpšanas ļaundari viņai zvanījuši vēlreiz. Nu jau vienkārši ņirgājušies par sievieti.

Policija norāda, ka otrdien vien Jelgavā reģistrēti astoņi gadījumi, kad sirmgalvēm telefoniski mēģināts izkrāpt naudu, krāpnieks visos gadījumos sirmgalves uzrunājis krievu valodā.

Likumsargi kā vienmēr aicina – šādiem stāstiem par nelaimē nonākušiem radiniekiem neticēt un tūdaļ sazināties ar policiju par šobrīd redzamajiem tālruņu numuriem 110, 63004200, 63004202.

1 komentārs