Krāmu vākšanas mānija noved pie lielas nelaimes

Komentāri

Krāmu vākšanas mānija kādu pensionāru Pļavniekos novedusi pie lielas nelaimes. Vakar vakarā viņa dzīvoklis aizdedzies, pakļaujot nāves briesmām gan viņu, gan daudzos kaimiņus.

Salnas ielas 10. namā šodien šķind stikli. Logi ir izsisti gandrīz visur kāpņu telpās, strādnieki cenšas sakop postažu. Pie kāda otrā stāva dzīvokļa mētājas apdegušas padomju laiku filmu lentes, neraugoties uz lielo caurvēju, pamatīgi ož pēc deguma. Vakar vakarā šeit pavērās dramatisks skats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No degošā dzīvokļa vēlās ārā kodīgu dūmu mutuļi, ugunsdzēsēji darīja, ko vien spēja, neatliekamās palīdzības mediķi gaidīja, kad no liesmām iznesīs cietušos vai arī palīdzība būs nepieciešama kaimiņiem. Cilvēki nokļuva gluži kā lamatās, dūmi pārņēma visu.

Tagad, kad ļaudis jau nomierinājusies, visi grib saprast, kas īsti noticis kāda pensionāra dzīvoklī, ja sākusies tāda degšana un tai bijušas tik dramatiskas sekas. Pats sirmgalvis ir slimnīcā, viņam neko pajautāt nevar. Ugunsdzēsēji atklāj, ka degušas sadzīves mantas, tādu dzīvoklī bijis kaudzēm, jo vecais vīrs nesis mājās visu, ko atradis.

Sirmgalvja dzīvoklis ir izdedzis pamatīgi. Tam vairs nav pat logu un, visticamāk, ka dzīvot tajā nebūs iespējams.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl