“Krācoša daiļava” pēc kapu apzagšanas iesnaužas turpat aiz krūmiņiem

Komentāri

Austot rīta gaismai, kāda Vecmīlgrāvja iedzīvotāja devusies savās ikdienas gaitās, kad, tuvojoties vietējiem kapiem, iztālēm pamanījusi aizdomīgu rosību. Rūpīgāk ieskatoties teritorijā, atklājies, ka starp kapu kopiņām ložņā kāds stāvs, savukārt vēl pēc mirkļa kļuvis skaidrs, ka tas plūc ziedus un ko ņem no kapu kopiņām.

Tā kā kundzei nav bijis mobilā telefona, viņa devusies meklēt palīdzību tuvējā sabiedriskā transporta galapunktā, kur pēc pāris minūtes ilgušiem meklējumiem izdevies sastapties ar kādu laipnu autobusa vadītāju, kurš iedevis savu mobilo telefonu, lai sieviete varētu izsaukt policistus. Tikmēr pats ļaundaris kapos palicis, tā teikt, nepieskatīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kad, sirēnām skanot, notikuma vietā ieradušies policisti, sieviete šķietami tukšajos kapos norādījusi vietu, kur pēdējo reizi redzēts tumšais stāvs, un policisti uzmanīgi devušies pa pēdām garnadzim. Par to, ka meklētais zaglis ir turpat aiz krūmiņiem, vīri pat nenojauta. Izrādās, zaglis tur bija iesnaudies.

Kad inspektori guvuši apstiprinājumu tam, ka “krācošā daiļava” ir tas pats aculiecinieces redzētais tumšais tēls, uz notikuma vietu izsaukti arī kolēģi no Valsts policijas.

Līdz pat papildspēku ierašanās brīdim neviens nozieguma vietā pieķerto sievieti nav modinājis, tādēļ ap pulksten sešiem viņu sagaidījis pamatīgs pārsteigums – bariņš policistu, kuri aicinājuši doties līdzi.

Lai arī sieviete bijusi pamatīgā žvingulī, jau iecirknī izdevies noskaidrot viņas motīvus.

Kādi tie bija? Skaties video!

Lasi vēl