Komentāri
Kopš pedofila uzbrukuma pusaudzei Zasulaukā pārbaudītas 50 personas
Noziedznieka fotorobots

Valsts policija kopš pagājušajā otrdienā notikušā seksuālā uzbrukuma pusaudzei Zasulauka rajonā pārbaudījusi 50 personas, taču pagaidām šajā lietā neviena persona nav aizturēta, stāstīja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins.

Pārbaudīto vidū ir gan liecinieki, gan iespējamie nozieguma veicēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija joprojām turpina saņemt iedzīvotāju sniegto informāciju par pastrādāto noziegumu un meklējamo personu.

Ikvienu, kura rīcībā ir informācija par uzbrucēja iespējamo atrašanās vietu, policija lūdz zvanīt pa tālruni 110, 67 829 202 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija apstiprināja, ka ieguvusi videonovērošanas kameru ierakstu, kurā redzams iespējamais uzbrucējs. D. Anučins gan nekomentēja atsevišķos plašsaziņas līdzekļos izskanējušās ziņas, ka policija varētu precizēt pagājušajā nedēļā izplatīto noziedznieka fotorobotu.

Viena no galvenajām policijas izvirzītajām versijām ir, ka noziegumu Zasulaukā varētu būt izdarījis tā dēvētais Imantas pedofils. Par to liecina nozieguma raksturs un izvēlētais upuris, iepriekš informēja Valsts policija.

Lai arī policija jau iepriekš bija izstrādājusi tā dēvētā Imantas pedofila fotorobotu, tas balstījās uz cietušo meiteņu sniegto informāciju. Zasulauka gadījumā policija fotorobotu izveidojusi, pamatojoties uz kāda vīrieša – aculiecinieka – sniegto informāciju, jo noziedznieks ar viņu bija pārmijis pāris vārdu.

Uzbrucējs ir aptuveni 20 līdz 25 gadus vecs, runā krievu valodā, bet, iespējams, pārzina arī latviešu valodu. Viņam ir pelēkzilas acis, galvas augšdaļā ir garāki, nedaudz viļņaini tumši brūni mati, kas sniedzas līdz uzacīm.

Vīrietis bija tērpies tumšā vējjakā un sporta apavos.

Policija kopš pavasara meklē jaunu vīrieti, kurš tiek vainots par trīs smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm Imantas mikrorajonā, taču kopumā uz viņa sirdsapziņas varētu būt četri upuri. Iepriekšējais noziegums bija izdarīts 14. martā ap plkst. 15.00, kad uzbrucējs iegrūda liftā divas mazgadīgas meitenes un veica netiklas darbības.

Visus trīs noziegumus vienoja tas, ka tie pastrādāti dzīvojamajās mājās, kurās ir lifts. Tieši liftos vīrietis izdarījis savus noziegumus. Policija uzskata, ka vīrietis savus upurus izsekojis, pirms tam tos novērojot bērnu laukumos. Sākotnēji uzbrukumi veikti vakaros, bet pēdējais noziegums noticis jau dienas laikā, kad ielās ir daudz cilvēku.

Visi noziegumi tika pastrādāti Imantā, tostarp Zentenes un Dammes ielā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl