Komentāri
Kopš anonīmās ”točku kartes” izveides policija pārbaudījusi 3000 vietas
Ilustratīvs foto: LETA

Kopš 2012. gada 21. jūnija, kad tika atklāta iespēja iedzīvotājiem anonīmi sniegt informāciju par nelikumīgu akcīzes preču un narkotiku apriti tā dēvētajā ”točku kartē”, Valsts policija veikusi vairāk nekā trīs tūkstošus pārbaužu.

Kopumā par ”točku kartē” atzīmētajām nelikumībām sagatavoti 2004 administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt kriminālprocesi uzsākti 634 gadījumos. Taču pērn no pārbaudītajām 654 adresēm izrakstīti 309 administratīvā pārkāpuma protokoli, bet kriminālprocesi uzsākti 88 gadījumos. “Točku karte” pieejama šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pateicamies ikvienam, kas sniedzis informāciju par ”točkām”, kā arī atgādinām, ka ikviens iedzīvotājs var piedalīties nelegālā alkohola, cigarešu vai narkotiku tirdzniecības vietu apkarošanā, sniedzot informāciju par šādām vietām Valsts policijas mājaslapā pieejamajā ”točku kartē”, anonīmi atzīmējot konkrēto adresi,” norāda Valsts policijas pārstāvji.

Pagājušajā gadā kopumā Valsts policija izņēmusi vairāk nekā 91 tūkstoti litru nelegālā alkohola un vairāk nekā 49 miljonus nelegālo cigarešu.

Lasi vēl