Kopīga jauniešu iedzeršana beidzas ar slepkavību

Komentāri

Vandāni ir apdzīvota vieta Dignājas pagastā, 30 kilometrus no Jēkabpils. Pirmdienas vakarā vietējie jaunieši savākušies dzīvoklī, lai iedzertu. Diemžēl šī uzdzīve beigusies ar izrēķināšanos savā starpā, kas prasījusi arī dzīvību.

Siltā ziema un atkušņi tā sabojājuši zemes ceļu, kas šurp ved, ka mediķi un “ātrie” vakar vakarā ceļu šurp droši vien mēroja ilgāk nekā parasti, lai gan te katra sekunde bija dārga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazajā ciematiņā risinājās tādi notikumi, ka asiņainākus savām acīm te diez vai kāds bija skatījis. Sākas viss ar trīs jauniešu – Tomasa, Jāņa un Naura – dzeršanu. Vietējie zina stāstīt, ka dzēruši Naura dzīvoklī, visticamāk, ne pirmo dienu, taču tam sevišķu uzmanību neviens neesot pievērsis. Līdz pat vakaram, kad kaimiņieni Gunitu no ierastajām gaitām izrāvis palīgā sauciens. Dzīvoklī bija sācies konflikts, kas beidzies briesmīgi.

Gunita kādreiz mācījusies sniegt pirmo palīdzību, tāpēc centusies darīt ko spēj, kamēr mediķi vēl bijuši ceļā. Vīrietim, kuram pārgriezta auss un kakls, viņa centusies apturēt asiņošanu.

Vēderā sadurtais jaunietis, kuram bija vien 24 gadi, nomiris palīdzību tā īsti arī nesagaidot. Gunitai nekas cits neesot atlicis, kā aizvērt viņam acis.

Jaunais vīrietis, par kuru vietējie nesaka nevienu sliktu vārdu, nomiris, neaizvests līdz slimnīcai. Tomass sapratis, ko izdarījis, un tā arī ārā uz soliņa, upuru asinīm klāts sagaidījis policistus.

Tagad vīrietis ir aiz restēm un policisti prognozē, ka uz ilgu laiku.

Lasi vēl