Kopīga jauniešu iedzeršana beidzas ar slepkavību

Komentāri

Vandāni ir apdzīvota vieta Dignājas pagastā, 30 kilometrus no Jēkabpils. Pirmdienas vakarā vietējie jaunieši savākušies dzīvoklī, lai iedzertu. Diemžēl šī uzdzīve beigusies ar izrēķināšanos savā starpā, kas prasījusi arī dzīvību.

Siltā ziema un atkušņi tā sabojājuši zemes ceļu, kas šurp ved, ka mediķi un “ātrie” vakar vakarā ceļu šurp droši vien mēroja ilgāk nekā parasti, lai gan te katra sekunde bija dārga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mazajā ciematiņā risinājās tādi notikumi, ka asiņainākus savām acīm te diez vai kāds bija skatījis. Sākas viss ar trīs jauniešu – Tomasa, Jāņa un Naura – dzeršanu. Vietējie zina stāstīt, ka dzēruši Naura dzīvoklī, visticamāk, ne pirmo dienu, taču tam sevišķu uzmanību neviens neesot pievērsis. Līdz pat vakaram, kad kaimiņieni Gunitu no ierastajām gaitām izrāvis palīgā sauciens. Dzīvoklī bija sācies konflikts, kas beidzies briesmīgi.

Gunita kādreiz mācījusies sniegt pirmo palīdzību, tāpēc centusies darīt ko spēj, kamēr mediķi vēl bijuši ceļā. Vīrietim, kuram pārgriezta auss un kakls, viņa centusies apturēt asiņošanu.

Vēderā sadurtais jaunietis, kuram bija vien 24 gadi, nomiris palīdzību tā īsti arī nesagaidot. Gunitai nekas cits neesot atlicis, kā aizvērt viņam acis.

Jaunais vīrietis, par kuru vietējie nesaka nevienu sliktu vārdu, nomiris, neaizvests līdz slimnīcai. Tomass sapratis, ko izdarījis, un tā arī ārā uz soliņa, upuru asinīm klāts sagaidījis policistus.

Tagad vīrietis ir aiz restēm un policisti prognozē, ka uz ilgu laiku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl