Komentāri
Kontrabandistu izdomai nav robežu! Atklāts jauns mēģinājums Latvijā ievest kontrabandas cigaretes
Chuck Grimmett/Flickr

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot no Baltkrievijas iebraukušu kravas vilcienu muitas kontroli, atklāja tajos 2,54 miljonus kontrabandas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām un 3,89 tūkst. kontrabandas cigarešu ar Ukrainas akcīzes nodokļa markām.

4. decembrī Indras muitas kontroles punktā muitas amatpersonām, veicot no Baltkrievijas Republikas iebraukušā kravas vilciena muitas kontroli, radās aizdomas par pārbūvi segtā vagona konstrukcijā. Demontējot sienas, vagona abos galos tika konstatētas kastes, kurās atradās cigaretes. Kontroles rezultātā tika izņemti 2,5 miljoni Premjer, NZ un Winston zīmola cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par konstatēto pārkāpumu Muitas policijas pārvaldē ir uzsākts kriminālprocess.

Savukārt 7. decembrī Daugavpils preču stacijas muitas kontroles punktā tika veikta kravas vilciena padziļinātā kontrole. Tās gaitā tika konstatēta vagona ārējās un iekšējas sienas garuma neatbilstība. Demontējot vagona galējās sienas, muitas amatpersonas atklāja, ka aiz tām ir noslēptas kartona kastes ar cigaretēm. Muitas kontroles rezultātā tika izņemtas 3,8 miljoni Winston un Rothmans zīmola cigaretes ar Ukrainas akcīzes nodokļa markām.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl