Komentāri
Kontrabandisti neslinko; zem akmeņoglēm paslēptas 90 000 nelegālās cigaretes
FOTO: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas–Baltkrievijas robežas, novērsa mēģinājumu nelegāli pārvietot 90 000 cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Trešdien, 25. februārī, Indras muitas kontroles punktā veicot iebraucošā kravas vilciena Polocka–Daugavpils fizisko kontroli, Valsts ieņēmumu dienesta muitas amatpersonas konstatēja, ka vilciena sastāva divu pusvagonu priekšā un aizmugurē zem akmeņogļu slāņa paslēptas kartona kastes melnā polietilēna plēvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajās kastēs atradās 90 000 NZ Golds Super Slims markas cigarešu ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām.

Par konstatēto muitas pārkāpumu 2015. gada 25. februārī saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 201.12 pantu uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl