Kontrabandas smēķu plūsmu Latvijā varētu apturēt īpaši skeneri

Komentāri

Robežsardze un muita atzīst, ka maksimālu nelegālo preču plūsmas kontroli nodrošinātu īpaša skenera uzstādīšana Indras muitas kontroles punktā.

Gandrīz ik dienu var dzirdēt par jauniem kontrabandas gadījumiem, kur konfiscēto cigarešu skaits mērāms tūkstošos. Šobrīd visapjomīgākie pārkāpumi tiek konstatēti uz Latvijas–Baltkrievijas robežas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ik dienu Indras muitas kontroles punktā ienāk ap 25 tranzīta vilcienu sastāviem no Baltkrievijas. Šis Latvijas Austrumu robežas muitas postenis ir viens no noslogotākajiem ne tikai dzelzceļa pārvadājumu ziņā, bet arī kontrabandā. Šā gada nepilnos 3 mēnešos atklāti vairāk nekā 2,5 miljoni kontrabandas cigarešu.

Viens no faktoriem, kas ietekmē apjomīgo cigarešu kontrabandu no Baltkrievijas, ir tas, ka mūsu valstī strādā noziedzīgi tīkli, kuros iesaistīti tūkstošiem cilvēku – sākot no galvenajiem organizētājiem līdz pārdevējiem uz ielām, atzīst Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta priekšnieks. Grūtības sagādājot apjoms, ar ko jāstrādā policijai, kā arī tas, ka informācija par pārbaudēm noziedzīgo grupējumu vidū nokļūst zibenīgā ātrumā.

Pagājušajā gadā, konstatējot aptuveni 20 miljonus kontrabandas cigarešu, valstij novērsti zaudējumi piecu miljonu eiro vērtībā.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl