Komentāri
Konflikts iereibušu vīriešu starpā beidzas ar nažu vicināšanu
FOTO: Flickr

Pagājušo sestdien, 18. aprīlī, ap pulksten 22.00 Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka pēc pulksten 18.00 slimnīcā no Slokas nogādāts 1987. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divas durtas brūces mugurā.

Pēc informācijas saņemšanas policijas darbinieki uzsāka notikušā apstākļu skaidrošanu. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka cietušais vīrietis saticis 1986. gadā dzimušu mazpazīstamu vīrieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi vīrieši jau atradušies narkotisko vielu ietekmē un alkohola reibumā, un starp abiem izcēlies sadzīviska rakstura konflikts. Tā laikā 1986. gadā dzimušais vīrietis sadūris otru konfliktā iesaistīto vīrieti.

Policisti noskaidroja konfliktā iesaistītā – 1986. gadā dzimušā – vīrieša personību un pēc pāris stundām viņu aizturēja. Aizturētais atzina savu vainu nodarījumā.

Pret aizturēto vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Vīrietim par šādu nodarījumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl