Konflikta laikā ar bisi sašauj vīrieti

Komentāri
Konflikta laikā ar bisi sašauj vīrieti
FOTO:Flickr

23. martā ap pulksten 23.15 VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika saņemts paziņojums par to, ka medicīnas iestādē vērsās kāds 1994. gadā dzimis vīrietis ar šautu brūci.

Operatīvi izbraucot uz notikuma vietu Zilupes novadā Zaļesjes pagastā, policijas amatpersonas noskaidroja, ka notika sadzīves konflikts, kurā tika iesaistītas piecas personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konflikta laikā 1963. gadā dzimušais vīrietis, kura dzīvesvietā arī notika konflikts, ar šaujamieroci iešāva 1994. gadā dzimušam vīrietim kājā. Turpinoties konfliktam, cits 1994. gadā dzimušais vīrietis atņēma šāvējam ieroci un no notikuma vietas aizbēga.

Tajā pašā naktī operatīvās meklēšanas pasākumu rezultātā likumsargiem izdevās noskaidrot aizbēgušā konflikta dalībnieka atrašanās vietu, kā arī atrast un izņemt paslēpto šaujamieroci.

Jāpiebilst, ka 1963. gadā dzimušais vīrietis ir aizturēts. Aizturētā persona jau agrāk bija nonākusi policijas redzeslokā par dažādu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanu. Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots arī fakts, ka vīrietis ir nelikumīgi glabājis šo šaujamieroci.

Saistībā ar notikušo ierosināts kriminālprocess.

Lasi vēl