Komentāri

Pagājušā gada nogalē Kriminālpolicija saņēma informāciju no kāda bērnunama administrācijas par aizdomīgu vīrieti, kurš, iespējams, veic netiklas darbības ar mazgadīgām un nepilngadīgām meitenēm.

Izmeklēšanā izdevās noskaidrot, ka vīrietis, par starpnieku izmantojot kādu 16 gadus vecu bērnunama audzēkni, vilinājis uz savu dzīvesvietu citas kāda Rīgas bērnunama iemītnieces – 8 līdz 16 gadus vecas meitenes. Arī pats aizdomās turamais agrāk bijis ciešā saskarē ar bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

53 gadus vecais vīrietis janvāra beigās aizturēts paša dzīvesvietā Baldonē. Viņam tiek inkriminēta seksuāla vardarbība pret mazgadīgajām un pavešana netiklībā. Lietas izmeklēšana ir sarežģīta, jo aizdomās turamais bija iemantojis cietušo meiteņu uzticību, dodot viņām naudu un citus materiālus labumus.

Konfektes, telefons, kurpes un nauda – lietas, ar ko visvieglāk uzpirkt un piemānīt mazas meitenes –  tā domāja kāds seksuāls varmāka, kuram ilgāku laiku izdevās palikt nenotvertam.

Tādēļ meitenes vairākkārt pat labprātīgi, patvaļīgi bija pametušas bērnunamu, lai uzturētos pie viņa dzīvesvietā Baldonē, un īsti neapzinās pret sevi veiktās darbības.

Aizdomās turamais vīrietis nav iepriekš sodīts, bet tas viņa raksturojumā ir vienīgais labais punkts. Pie aizdomās turamā atrasti arī faili, kuri iespējams, realizēti pedofilu tīklos.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl