Kokneses iedzīvotāji negrib dzīvot blakus slepkavam

Komentāri

Tādam cilvēkam Koknesē nav vietas, saka vietējie iedzīvotāji par nesen aizturēto Andri, kurš vainīgs sava pudeles brāļa nāvē. 31 gadu vecais vīrietis savā dzīvē paguvis paveikt vairākus smagus noziegumus, un cietumā nav labojies, tādēļ kaimiņi nevēlas dzīvot viņa tuvumā.

Koknesē Andris uzbruka kādam vīrietim vārdā Valdis, kurš guva tādus miesas bojājumus, no kuriem slimnīcā iestājās nāve. 31 gadu vecais Andris ir izbijis cietumnieks, kurš iepriekš prāvu laiku aiz restēm pavadījis par slepkavību. Mirušā Valda draugi stāsta, ka Andris viņam uzbrucis “par apsaukāšanos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sevišķi aukstasinīgu šo noziegumu padara tas, ka pēc uzbrukuma Andris aizgājis uz Daugavas pusi, pasēdēt un atpūsties. Savu upuri viņš pametis guļam bezpalīdzīgā stāvoklī. Cilvēki sasisto Valdi pamanījuši, izsaukuši mediķus un policiju.

Ejot prom no nozieguma vietas, kur pametis piekauto Valdi, Andris vēl it kā pamanījies uzbrukt divām sievietēm, stāsta vietējie. Uzbrucis viņām tāpēc, ka sievietes pagadījušās ceļā. Cilvēki runā, ka Andris savulaik piekāvis arī kādu grūtnieci. Īsāk sakot, notikumi liecināja, ka drīz vien 31 gadu vecais vīrietis atkal nonāks aiz restēm. Tagad par smagu miesas bojājumu nodarīšanu viņš tur pavadīs ilgu laiku, taču kaut kad iznāks brīvībā, taču koknesieši viņu atpakaļ savā pilsētā negaida…

Foto:

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl