Koknesē uguns izposta dzīvesvietu vīrietim; viņš nogādāts slimnīcā

Komentāri
Koknesē uguns izposta dzīvesvietu vīrietim; viņš nogādāts slimnīcā
Foto: F64

Pagājušajā diennaktī Koknesē uguns izpostījusi dzīvesvietu kādam vīrietim, kurš nogādāts mediķu aprūpē, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 16.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Parka ielu Koknesē, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī dega sadzīves mantas 4 m² platībā. Ugunsgrēkā cieta aptuveni 53 gadus vecs vīrietis, kurš saindējās ar degšanas produktiem un tika nodots neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem. Plkst. 18.06 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plkst. 17.15 tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Tabores pagastu, kur ugunsgrēkā dega sausā zāle. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg 40 siena ruļļi 100 m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.41.

Plkst. 19.50 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Bauskas ielu Vecumniekos, kur dega šķūnis. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, šķūņa ēka dega ar atklātu liesmu 60 m² platībā. Plkst. 22.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī plkst. 00.22 VUGD saņēma izsaukumu uz Ormaņu ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapdzīvotā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu koka māja 60 m² platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.59.

Otrdien ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, malka, matracis, sadzīves mantas, dzelzceļa gulšņi, vieglā automašīna, sodrēji dūmvadā, saimniecības ēka, dārza māja, garāža, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šā gada 27. oktobra plkst. 6.30 līdz 28. oktobra plkst. 6.30, VUGD saņēma 42 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, savukārt četri no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks.

Lasi vēl