Koknesē sieviete cenšas aizbēgt pa ceturtā stāva logu

Komentāri

Kāda 40 gadus veca sieviete Koknesē izlēmusi, ka ir gana veikla, lai problēmas risināšanai talkā ņemtu virvi.

Šis stāsts ir stāsts gan par mīlestību, gan ļoti lielu gribasspēku, gan arī par grādīgajiem dzērieniem. Kā var noprast, tad noticis viss brīvdienās, vēlu vakarā un sācies ar nelielu ģimenes konfliktu – kāds vīrs savu sievu ieslēdzis dzīvoklī, jo uzskatījis, ka viņai beidzot ir gana tukšot glāzes un pudeles un beidzot jākļūst rāmai un jāiet gulēt. Sievietei savukārt gulēšana nav bijusi ne prātā – viņa ļoti, ļoti gribējusi ballīti turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete daudz nav prātojusi, ņēmusi virvi rokās un ar klinšu kāpēja cienīgu piegājienu sākusi garo ceļu pāri palodzei līdz pat zemei, taču spēka un prasmju pieticis tikai līdz pusei, kā rezultātā nonākusi slimnīcā ar lūzumiem.

Ļaudis mēļo, ka nelaimes iemesli ir nopietnāki kā parasta piedzeršanās – sievietei pirms kāda laika it kā uzradies jauns mīļotais, taču vīru atrašanās mīlas trijstūrī nav apmierinājusi un viņš tieši tādēļ dāmu esot ieslēdzis. Pierādījumu šīm runām gan nevienam no kaimiņiem nav – kas pie rokas neesot pieķerts, tas – balts, pūkains un nevainīgs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl