7 komentāri
Koknesē aiztur automašīnu, kuras kravas nodalījumā slēpjas astoņi nelegāli imigranti
Ilustratīvs foto: LETA

Kokneses novadā Valsts policijas darbinieki aizturējuši kādu 1995. gadā dzimušu Igaunijas pilsoni, kurš automašīnas kravas nodalījumā nelegāli pārveda astoņus Vjetnamas iedzīvotājus.

Vjetnamieši tika aizturēti pagājušajā sestdienā ap pulksten 23.20.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikumi risinājušies šādi:

19. decembrī Valsts policijas ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, pildot dienesta pienākumus uz autoceļa Rīga–Daugavpils, pamanīja kādu Mercedes-Benz markas automašīnu ar Igaunijas numurzīmēm.

Automašīnas vadītājs piesaistīja uzmanību, veicot aizdomīgu manevru apļveida krustojumā – minstinoties to izbrauca divas reizes, it kā nebūtu drošs, uz kuru pusi tālāk braukt.

Likumsargi apturēja automašīnu un palūdza tās šoferi uzrādīt vadītāja apliecību. Dokumentu pārbaudes laikā policists pamanīja, ka 1995. gadā dzimušais šoferis nervozē, tādēļ nolēma veikt arī automašīnas pārbaudi. Atverot automašīnas kravas nodalījumu, atklājās, ka tajā atrados astoņi nelegāli robežšķērsotāji – Vjetnamas iedzīvotāji.

Transportlīdzekļa vadītājs nevarēja paskaidrot notikušo un tika aizturēts. Automašīna ar nelegālajiem pasažieriem tika nogādāta Valsts robežsardzei apstākļu noskaidrošanai.

TOP komentāri

 • Ģirts Lasmanis
  +4 +4 0

  Ģirts Lasmanis

  Esmu koknesietis un redzēju kā Latvijas speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki aiztur nelikumīgi pārvestos imigrantus no Vjetnamas . Protams tas ir labi ,ka tik ātri nostrādāja uzdevumu vienība ,bet kādēļ tie nevar atrast Latvijas pazudušos pilsoņus ?
 • haralds elceris
 • 1975
  +2 +2 0

  1975

  No kāda kara viņi bēg, ja zināms, ka karadarbība Vjetnamā beidzās 1975. gadā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl