Komentāri
Koka mājas ugunsgrēkā gājis bojā 41–45 gadus vecs vīrietis
Foto: liz west/Flickr

Jēkabpils novada Rubenes pagastā vienstāvu koka ēkas ugunsgrēkā gājis bojā viens cilvēks, ziņo glābēji.

Otrdien plkst. 20.00 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Jēkabpils novada Rubenes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāvu koka māja ar šīferu jumtu 96m2 platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradās 1,5 km attālumā.

Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 3.30.

Ugunsnelaimē gāja boja apmēram 41–45 gadus vecs vīrietis.

Dzēšanas darbos piedalījās VUGD Aknīstes un Ilūkstes posteņu ugunsdzēsēji glābēji un Rubenes un Ancenes brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas.

Aizvadītajās diennaktī, laika posmā no šī gada 24. marta plkst. 6.30 līdz 25. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 84 izsaukumus – dzēsti 60 ugunsgrēki, tajā skaitā arī 36 kūlas ugunsgrēki, veikti 16 glābšanas darbi un saņemti 7 maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl