Ko praksē nozīmē ķīmiskā kastrācija, kuru grib piemērot pedofiliem?

2 komentāri

Portālā Manabalss.lv sāksies parakstu vākšana par stingrākiem sodiem dzimumnoziedzniekiem, kas paredz arī pedofilu piespiedu ķīmisko kastrāciju. Ko tā īsti nozīmē?

Ķīmiskā kastrācija nozīmē lietot medikamentus, kas nomāc seksuālo tieksmi. Partija Saskaņa kopā ar citiem domubiedriem uzskata, ka pedofilus vajag ne tikai bargāk sodīt, bet arī ķīmiski kastrēt piespiedu kārtā. Par to partija sāks parakstu vākšanu portālā Manabalss.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs varam debatēt, vai tas aizskar pedofila cilvēktiesības vai neaizskar, patīk viņam tas vai nepatīk, bet daudzās Eiropas Savienības valstīs minētais institūts strādā pietiekami efektīvi,” pauda deputāts Andrejs Elksniņš.

Piespiedu ķīmiskā kastrācija kā soda mērs atsevišķās Eiropas valstīs tiešām darbojas. Pirmā to 2009. gadā ieviesa Polija. Tās piemēram drīz sekoja arī Krievija. Vēlāk pedofilu piespiedu ķīmisko kastrāciju ieviesa Moldovā, bet drīz vien šo normu kā cilvēktiesībām neatbilstošu atcēla valsts konstitucionālā tiesa atcēla. Šo soda mēru pirms trim gadiem ieviesusi arī Igaunija.

TOP komentāri

  • Jo
  • Mhm
    0 0 0

    Mhm

    Raksts ir par visu un ne par ko. Būtu detalizētāk minējuši, kas tā tāda ir un cik ļoti statistiski tā ir efektīva, ja jau tautu aicina balsot, lai zinam, par ko balsojam.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl