2 komentāri

Portālā Manabalss.lv sāksies parakstu vākšana par stingrākiem sodiem dzimumnoziedzniekiem, kas paredz arī pedofilu piespiedu ķīmisko kastrāciju. Ko tā īsti nozīmē?

Ķīmiskā kastrācija nozīmē lietot medikamentus, kas nomāc seksuālo tieksmi. Partija Saskaņa kopā ar citiem domubiedriem uzskata, ka pedofilus vajag ne tikai bargāk sodīt, bet arī ķīmiski kastrēt piespiedu kārtā. Par to partija sāks parakstu vākšanu portālā Manabalss.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs varam debatēt, vai tas aizskar pedofila cilvēktiesības vai neaizskar, patīk viņam tas vai nepatīk, bet daudzās Eiropas Savienības valstīs minētais institūts strādā pietiekami efektīvi,” pauda deputāts Andrejs Elksniņš.

Piespiedu ķīmiskā kastrācija kā soda mērs atsevišķās Eiropas valstīs tiešām darbojas. Pirmā to 2009. gadā ieviesa Polija. Tās piemēram drīz sekoja arī Krievija. Vēlāk pedofilu piespiedu ķīmisko kastrāciju ieviesa Moldovā, bet drīz vien šo normu kā cilvēktiesībām neatbilstošu atcēla valsts konstitucionālā tiesa atcēla. Šo soda mēru pirms trim gadiem ieviesusi arī Igaunija.

TOP komentāri

  • Jo
  • Mhm
    0 0 0

    Mhm

    Raksts ir par visu un ne par ko. Būtu detalizētāk minējuši, kas tā tāda ir un cik ļoti statistiski tā ir efektīva, ja jau tautu aicina balsot, lai zinam, par ko balsojam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl