KNAB kratīšana NMPD: Rīgas reģiona šefs neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”

Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs atzīst, ka otrdien veiktā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktā kratīšana bijusi saistībā ar sanitāro autobāzi, tomēr neuzskata, ka būtu rīkojies nelikumīgi.

KNAB veica kratīšanu otrdien, un tā ievilkusies vairākas stundas. Procesa laikā izmeklētāji savos komentāros bija atturīgi, bet NMPD Rīgas reģiona vadītājs Semjons Štrihs no komentāriem nevairījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Štrihs apstiprināja, ka KNAB kratīšana ir saistīta ar Rīgas sanitāro autobāzi, taču neuzskata, ka būtu “izdarījis ko nevajadzīgu”. Līgums ar Adigjozalam Mamedovam piederošo autobāzi beidzās 29. aprīlī, un kopš tā laika valsts pati nodrošina neatliekamo palīdzību ar automašīnām.

Gada sākumā Valsts kontrole konstatēja, ka iepriekšējais līgums novedis pie 12 miljonu eiro pārmaksas. Štrihs norāda, ka, parakstot līgumu, rīkojies kā spieduši apstākļi.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl