Komentāri
KNAB aizturējusi Kriminālpolicijas un Ekonomisko noziegumu prokuratūras darbiniekus
Foto: LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu pret prokuratūras un policijas amatpersonām, informēja KNAB galvenā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Laura Dūša.

Kā pastāstīja prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka, otrdien, 16. jūnijā, KNAB darbinieki veikuši kratīšanas prokuroru un policijas darbinieku darba kabinetos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocess sākts pret Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokuratūras, Valsts policijas kriminālistikas pārvaldes amatpersonām un privātpersonu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, nelikumīgām darbībām ar fiziskas personas datiem un kukuļa pieprasīšanas mēģinājumu no kādas privātpersonas par lēmuma par aresta uzlikšanu mantai atcelšanu, informēja Dūša.

Zināms, ka minētās personas ir aizturētas, taču izmeklēšanas interesēs pašlaik plašāka informācija netiek sniegta.

KNAB norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl