1 komentārs

Ļoti grūti, pat gandrīz neiespējami atklāt noziegumus, kas izdarīti pret bērniem, ja cietušie ir iebiedēti un klusē, bet viņu tuvinieki neuzdrīkstas sūdzēties.

Pagājušā gada beigās policisti, pastiprināti strādājot pie noziegumiem, kas paveikti pret bērniem, tikuši pie informācijas par kāda zēna un meitenes seksuālu izmantošanu ģimenē. Turklāt noziegums noticis ilgākā laika posmā. Paradoksāli, bet noziegums noticis pirms vismaz 15 gadiem. Un tikai tagad upuri sākuši runāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas arī izmeklētājam izdevies, tiesa pierādījumus uzskatījusi par nopietniem, un aizdomās turamais līdz lietas iztiesāšanai paliks aiz restēm. Izmeklētājiem ir arī aizdomas, ka bērnu mamma par notiekošo ģimenē zinājusi, taču nevēloties šķirties no vīra, cietusi klusu.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Mafija
    0 0 0

    Mafija

    Es ceru, ka cietumā par viņu kārtīgi parūpēsies. Šitos lopus neviens nemīl. Izkastrēt viņus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl