1 komentārs

Ļoti grūti, pat gandrīz neiespējami atklāt noziegumus, kas izdarīti pret bērniem, ja cietušie ir iebiedēti un klusē, bet viņu tuvinieki neuzdrīkstas sūdzēties.

Pagājušā gada beigās policisti, pastiprināti strādājot pie noziegumiem, kas paveikti pret bērniem, tikuši pie informācijas par kāda zēna un meitenes seksuālu izmantošanu ģimenē. Turklāt noziegums noticis ilgākā laika posmā. Paradoksāli, bet noziegums noticis pirms vismaz 15 gadiem. Un tikai tagad upuri sākuši runāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas arī izmeklētājam izdevies, tiesa pierādījumus uzskatījusi par nopietniem, un aizdomās turamais līdz lietas iztiesāšanai paliks aiz restēm. Izmeklētājiem ir arī aizdomas, ka bērnu mamma par notiekošo ģimenē zinājusi, taču nevēloties šķirties no vīra, cietusi klusu.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Mafija
    0 0 0

    Mafija

    Es ceru, ka cietumā par viņu kārtīgi parūpēsies. Šitos lopus neviens nemīl. Izkastrēt viņus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl