Komentāri

Lietuviešu policisti aizturējuši Latvijas pilsoņu grupējumu, kas plosījies Lietuvā un aplaupījis veikalus, kas tirgo dārglietas.

Pēc vairāku veikalu aplaupīšanas banda tika aizturēta un pirms dažām dienām Klaipēdas pilsētas rajona tiesa nolasījusi noziedzniekiem spriedumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tieši pirms gada četri Latvijas pilsoņi – trīs vīrieši un sieviete – siroja pa kaimiņvalsti un aplaupīja juvelierizstādājumu veikalus. Janvāra vidū, kad policija beidzot noskaidroja noziedznieku personas, tika nolemts viņus aizturēt nozieguma izdarīšanas brīdī ar visiem pierādījumiem.

Policisti izveidoja slēpni pie veikala, kad zagļi iegāja veikalā un gribēja to izlaupīt. Pēc tam turpat, zādzības vietā, grupējums tika aizturēts. Aizturēšanas brīdī četrotne, saprotot, ka pārspēks ir policijas pusē, īpaši nepretojās. Tikai viens no vīriešiem centies izlausties no aplenkuma.

Šajā izmeklēšanas posmā ir aizdomas, ka viņi ir paveikuši laupīšanas trīs veikalos – Mažaiķos, Klaipēdā un Palangā.

Skaties video!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl