Ķīviņu risina ar nazi un āmuru

Komentāri

Dažas minūtes pēc pusnakts, Valsts policijas Brasas iecirknī atskanējis visai neparasts telefona zvans. Kāds kungs, pie telefona klausules sēdošajam inspektoram pastāstījis, ka tik tikko, ķīviņa laikā Mārkalnes ielā sadūris savu kaimiņu, kā arī lūdzis nekavējoties izsaukt dakterus.

Lai arī varētu pat šķist, ka kāds vienkārši neveiksmīgi pajokojis, uz notikuma vietu nosūtīti, gan likuma sargi, gan ātrās palīdzības darbinieki un atklājies, ka zvanītājs, kurš vairs nekur nebija sastopams, tomēr nebija melojis. Vienā no piektā stāva dzīvokļiem, tik tiešām atrasts kāds 32 gadus vecs, pamatīgi sacaurumots mājas iedzīvotājs. Sadurtais nogādāts tuvējā slimnīcā, bet policisti uzsākuši policijas izsaucēja meklējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veicot nepieciešamos pasākumus, uzbrucējs tika aizturēts. Tas izrādījās 1992. gadā dzimušais, jau agrāk tiesāts un savu vainu nenoliedza. Aizturētais gan pastāstīja, ka 1983. gadā dzimušais ir sitis viņam ar āmuru. Jaunākais neesot izturējis un sadūris savu pudeles brāli mugurā, atklāj VP RRP Brasas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Ivars Čevers.

Protams, kaimiņa uzbrukums neattaisno jaunieša rīcību, tādēļ pret aizdomās turamo ierosināts kriminālprocess, taču ņemot vērā to, ka viņš sadarbojas ar izmeklēšanu, vismaz pagaidām puisim nav piemērots arests. Tāpat, likuma sargi lemj par vēl viena kriminālprocesa ierosināšanu. Iespējams, likuma priekšā būs jāatbild arī cietušajam vīrietim, kurš vicinājies ar āmuru.

Meklējot atbildes uz jautājumiem, par šī asiņainā konflikta iemesliem Degpunktā žurnālisti devās uz Mārkalnes ielu. Vai visi vietējie zina, par notikušo. Arī abi konfliktā iesaistītie daudziem ir labi pazīstami. Viens vecāks, mierīgāks, mīl iedzert, otrs pabijis cietumā, ir visai agresīvs, arī mīl iedzert un labprāt izvicina dūres. Tādēļ, pārējiem atliek vien būt uzmanīgiem, un neielaisties darīšanās ar šo puisi.

Apstaigājot visai drūmo namu, var secināt, ka likuma sargiem šeit var nākties atgriezties vēl, ne reizi vien. Mierīgie iedzīvotāji, ar bažām uzlūko katru atnācēju, bet atlikusī šī nama iemītnieku daļa alkohola dvingas pavadīti klīst pa tumšajiem gaiteņiem. Notikušais viņus tā īsti nesatrauc, tādēļ nepamet sajūta, ka līdz nākamajam asiņainajam kašķim, šeit ir vien solis.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl