Komentāri

Vakar sabiedrību pāršalca ziņa par ķīlnieku sagrābšanu Vecmīlgrāvī,  Skuju ielā,  kur četri vīrieši turējuši gūstā kādu kungu un centušies no viņa izspiest 30 tūkstošus eiro. Šodien atklājies, ka policijas stāstītajā iztrūkst daudzas detaļas un patiesībā  ķīlnieka sagrābšana bijis nekas vairāk kā mēģinājums atgūt nozagtu naudu. 

Ķīlnieka sagrābšanas operācija, 20 bruņotu specvienības vīru darbs ekstrēmos apstākļos, neitralizējot labi trenētu bandu – šī vakar policijas sniegtā informācija tikai daļēji atbilst patiesībai, uzskata juriste Marina Urbāne, kura ir advokāte vienam no aizturētajiem vīriešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa norāda, ka jau tagad ir skaidrs – cilvēki gājuši atgūt savu naudu. Turklāt viņas klients cietušajam pat neesot sitis, bet gribējis vienkārši parunāt.

Proti advokāte norāda, ka šajā lietā par cietušo atzītais vīrietis faktiski pats ir zaglis. Viņš no firmas konta bez īpaša pilnvarojuma paņēmis vairāk nekā 20 tūkstošus eiro, nevis kā iepriekš minēts, ka 30 tūkstošus, daļu naudas izdalījis radiem un ar atlikumu centies nozust miglā, taču tas nav izdevies.

Advokāte domā, ka viņas klients centies pārliecināt naudu paņēmušo vīrieti nākt pie prāta, bet lietā iejaukusies policija.

Šobrīd no abu pušu sniegtās informācijas var secināt, ka patiesībā tiešām nekādas ķīlnieku krīzes nav bijis. Turklāt visi notikumi risinājušies cietušās personas mājās.

Faktiski uzņēmējs, kurš viņam vien zināmu apstākļu dēļ uzrakstījis savu firmu uz citas personas vārda un savas uzticēšanās dēļ pazaudējis naudu, bijis spiests kopā ar dažiem labi trenētiem rokaspuišiem, kā deviņdesmitajos gados bija pieņemts, doties līdzekļus atgūt.

Ja pirms pārdesmit gadiem šāda prakse tiktu uzskatīta par ikdienišķu, tad šodien šis nodarījums no tiesas puses tiek vērtēts daudz nopietnāk.

Advokāte jau ir iesniegusi sūdzību par viņas klienta atbrīvošanu no apcietinājuma, jo viņš ar izmeklēšanu sadarbojas turklāt mājās ir mazi bērni un sieva, kura šobrīd ir stāvoklī un notikušo ļoti pārdzīvo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl