Kiberaizsardzības priekšnieks saindējies ar alkoholu

Komentāri
Kiberaizsardzības priekšnieks saindējies ar alkoholu
Foto: LETA/EPA

Ar alkohola saindēšanos pirmdienas vakarā slimnīcā nogādāts Zemessardzes Kiberaizsardzības vienības komandieris Gatis Graudiņš. Aizsardzības ministrijā apstiprināja vīrieša identitāti un norādīja, ka jau sākta dienesta pārbaude.

Valsts policijas preses pārstāvis Toms Sadovskis apliecināja, ka pirmdienas vakarā no iedzīvotājiem saņemts izsaukums uz Višķu ielu Rīgā. Tur smagā stāvoklī uz ielas gulējis vīrietis – jau noskaidrotais komandieris Graudiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā, ka viņš bijis bezsamaņā, tika piesaistīti mediķi un vīrietis nogādāts slimnīcā. Aizsardzības ministrija vēl gaida plašāku informāciju no policijas vai Graudiņš bijis formastērpā un pildījis pienākumus. Tad arī varētu lemt par tālāko amatpersonas dienesta gaitu.

Graudiņa komandētā vienība darbojas kopš 2013. gada un ir gatavībā palīdzēt novērst incidentus kiberuzbrukumu laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl