Ķengaragā vīrietis pagrūž savu viesi, kurš mirst no gūtajām traumām

Komentāri
Ķengaragā vīrietis pagrūž savu viesi, kurš mirst no gūtajām traumām
Johanne et Carole Brunet / Flickr

Ķengaragā kādā dzīvoklī izcēlies konflikts starp dzīvokļa saimnieku un viņa viesi. Saimnieks savu ciemiņu esot pagrūdis, taču tas beidzies gaužām traģiski.

Notikumi risinājušies šādi: sestdien, 21. novembrī, kādā kāpņu telpā Ķengaragā izcēlies konflikts starp diviem vīriešiem. Kāds 1973. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā atteicies pamest savas paziņas dzīvesvietu. Mājokļa saimnieks kļuvis agresīvs, jo uzskatījis, ka viņa viesis uzvedas nepieklājīgi. Vīrietis pagrūdis savu viesi pret sienu, kā rezultātā viņš guvis miesas bojājumus.
Cietušais tika nogādāts slimnīcā ar smagiem sasitumiem, kuru sekas bija letālas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti aizturēja 1981. gadā dzimušo vīrieti, kurš bija pagrūdis savu paziņu.

Pret aizturēto vīrieti uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu nodarījumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl