Ķengaraga seksuālais varmāka esot labi situēts vīrietis, atklāj policija

0 Komentāru
Ķengaraga seksuālais varmāka esot labi situēts vīrietis, atklāj policija

Nav nepieciešams staigāt pa tumšām un klusām ielām, lai sastaptos ar briesmām un sameklētu nepatikšanas. Pietiek vien gaišā dienas laikā doties ārpus mājas Ķengaragā. Policijai izdevies noķert seksuālu varmāku, kurš nekautrējies uz ielas uzbrukt vairākām sievietēm.

Apetīte rodas ēdot. Tā varētu teikt par kāda 31 gadus veca vīrieša netiklajām darbībām Rīgas mikrorajonā Ķengaragā. Augusta izskaņā un septembra sākumā vīrietis gaišā dienas laikā uz ielas uzbrucis trim sievietēm. Pirmajā uzbrukumā cietusī sieviete tikusi apgrābstīta, taču ar katru nākamo upuri varmāka spēris soli tālāk.

Divas dienas pēc pēdējā uzbrukuma, ar slēpto patruļu palīdzību, kriminālpolicija vīrieti aizturēja. Šobrīd uzsākti kriminālprocesi par seksuālu vardarbību, kas draud ar brīvības atņemšanu līdz pat desmit gadiem. Andrejs Sozinovs skaidro, ka cietušās ar uzbrucēju nav bijušas saistītas un tas apgrūtinājis meklēšanas darbus. Aizdomās turamais esot labi situēts un līdz šim nav nonācis policijas redzes lokā.

Policija pieļauj, ka ir bijuši vairāki uzbrukuma gadījumi un lūdz atsaukties sievietes, kuras vīrietis mēģinājis apgrābstīt, tām noraut, noplēst drēbes vai kā citādi fiziski iespaidot. Kriminālpolicijas priekšnieks vērš uzmanību arī uz bērnu drošību un piekodina vecākus ņemt vērā, ar ko bērni kopā dodas uz skolu un sarunājas internetā. Savām atvasēm pastāstīt kā rīkoties situācijās, ja kāds viņus izseko vai uz ielas uzrunā, kā arī pašiem nepalikt vienaldzīgiem ko tādu redzot.

Video

0 Komentāru