Ķengaragā pēc vairākām dienām atrod 43 gadus vecas sievietes līķi

0 Komentāru
Ķengaragā pēc vairākām dienām atrod 43 gadus vecas sievietes līķi
FOTO: LETA

Sadurt gribēju, bet nogalināt negribēju, taču sanāca. Tā varētu skanēt kāda vīrieša paskaidrojumi par Ķengaragā paveiktu slepkavību.

Blokmāju spožums un posts ir tāds, ka cilvēki gadiem dzīvo viens otram cieši blakus, taču viens par otru mēdz nezināt pilnīgi neko. Labi, ja uz desmit sekundēm satiekas kāpņu telpā, labākajā gadījumā – sasveicinās; lielāku uzmanību pievērš tikai tad, kad kaimiņš sāk radīt kaut kādas neērtības.

Pie kādas sievietes Ķengaragā, Ogres ielā, bieži nākuši ciemiņi – tas ir vienīgais, ko manījuši kaimiņi. Pati viņa bijusi klusa un teju neredzama.

Līdz ar to kaimiņiene pat neievēroja, ka sieviete vairākas dienas nekur nedodas. Savukārt sievietes darba kolēģi gan nevarēja nepamanīt, ka viņa vairākas dienas nenāk uz darbu un nav arī sazvanāma.

Tas radīja aizdomas, ka kaut kas nav labi. Un aizdomas apstiprinājās. Aiz aizzīmogotām dzīvokļa durvīm tika atrasts dzīvokļa iemītnieces līķis. Viņas ķermeni klāja sitienu un dūrienu pēdas.

Drīz vien atklājās, ka atbildi uz to var sniegt 43 gadus vecs vīrietis, ar kuru kopā sieviete lietojusi alkoholiskos dzērienus. Tad, kad abi sastrīdējušies, vīrietis nolēmis dot dāmai pamatīgu mācību ar kulakiem. Piekāvis viņu, aizgājis, bet tad pārdomājis. Šķitis, ka darbs nav līdz galam padarīts. Tāpēc viņš nedaudz vēlāk atgriezies dzīvoklī, vairākas reizes iedūris guļošajai sievietei ar nazi un paņēmis dzīvoklī esošo planšetdatoru.

Interesanti, ka viss, šķiet, noticis it kā pajokojoties. Jo, kā ziņo likumsargi, šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Proti, sadurt gribēja, bet nodurt negribēja.

0 Komentāru