Ķengaragā noķer zagli, pateicoties kaimiņiem

Komentāri

Ķengaragā izdevies aizturēt kādu zagli, kurš rosījies pa svešu dzīvokli, un tas izdevies – pateicoties kaimiņu vērībai.

Ap pulksten desmitiem vakarā kāda sieviete saņēma zvanu no savas piektā stāva kaimiņienes, kura stāstīja, ka dzird no pirmā stāva dzīvokļa nākam aizdomīgus trokšņus. Sieviete dzīvokli jau bija pārdevusi, lielāko daļu mantu izvākusi un bija pārliecināta, ka telpās neviens nevar atrasties. Tāpēc viņa devusies skatīties, kas īsti notiek. Līdz dzīvoklim vajadzējis iet septiņas minūtes, pa to laiku viņa piezvanījusi policistiem, kuri nozieguma vietā pārsteiguši zagli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieraudzījis piebraukušos policistus, zaglis esot izsitis virtuves logu un centies caur to aizlaisties. Sākusies pakaļdzīšanās, taču ilgi garnadzim nav izdevies mukt, jau nākamajā pagalmā viņš saņemts aiz krāgas un esot it kā atzinis arī savu vainu.

Zaglis esot ielīdis dzīvoklī caur balkonu, atlauzis plastikāta durvis. ”Viņš vāca to, ko mums bija žēl izmest miskastē. Vecas mantas. Visu vērtīgo viņš neaiztika. Ar pulti vadāmas bērnu rotaļlietas viņu neinteresēja, viņš ņēma drēbes – bērnu un manas,” stāsta sieviete.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl