5 komentāri
Ķengaragā meita un mazdēls sistemātiski situši savu omi, kā rezultātā viņa izlec pa logu
FOTO: LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti aizturējuši divas personas par iespējamu cietušā novešanu līdz pašnāvībai.

Aizturētie iepriekš bija sistemātiski lietojuši alkoholu un fiziski iespaidojuši pensionāri, kura pēcāk Ķengaragā izlēkusi pa daudzdzīvokļu nama piektā stāva logu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā svētdienā, 8. maijā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti saņēma satraucošu informāciju, ka Rīgā, Maskavas ielā no kāda daudzdzīvokļu nama piektā stāva pa logu izlēkusi kundze gados. 1928. gadā dzimusī sieviete notikuma vietā mirusi.

Skaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja, ka dzīvoklī, no kura pa logu izlēkusi pensionāre, dzīvojusi viņa, kā arī viņas 57 gadus vecā meita un 34 gadus vecais mazdēls. Meita un mazdēls regulāri lietojuši alkoholiskos dzērienus, kā arī nodarījuši pensionārei miesas bojājumus. Neskatoties uz pāridarījumiem, sirmgalve diemžēl nebija vērsusies Valsts policijā ar iesniegumu pret radinieku rīcību.

Arī 8. maija pēcpusdienā pensionāres meita un mazdēls lietojuši alkoholiskos dzērienus un fiziski viņu iespaidojuši, un sirmgalve, iespējams, pieņēmusi lēmumu – izlēkt pa piektā stāva logu.

Policisti notikuma vietā aizturēja abus iereibušos nelaiķes radiniekus – gan 1959. gadā dzimušo meitu, gan 1982. gadā dzimušo mazdēlu.

Šobrīd pret abām aizturētajām personām ir uzsākts kriminālprocess par novešanu līdz pašnāvībai. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana vai piespiedu darbs. Izmeklēšana turpinās.

TOP komentāri

 • Elza
 • Kristine Kregere
  +1 +1 0

  Kristine Kregere

  Neciena pret vecaku cilveku un kur nu ar taadam sekam ja un tik pat neekada soda ta laikam ka parodija notiek tik lv.lol
 • Linda
  +1 +1 0

  Linda

  Esmu šokā par iespējamajiem sodiem šiem neliešiem. Mūsu valstī cilvēka dzīvībai vērtība ir zem katras kritikas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl