Ķengaragā dūmos nosmok vīrietis

0 Komentāru
Ķengaragā dūmos nosmok vīrietis
FOTO: LETA

Par to, ka kādā Maskavas ielas dzīvoklī vakar notikusi traģēdija, šodien liecina vairs tikai neliela deguma smaka kāpņu telpā un aizzīmogotās trešā stāva dzīvokļa durvis. 

Daļai no mājas iemītniekiem notikušais paliks spilgtās atmiņās, jo viņi faktiski bija liecinieki, kā ap septiņiem vakarā, kad vajadzēja baudīt svētdienas vakara mieru, bojā gāja viņu ilggadējais kaimiņš – kāds aptuveni 55 gadus vecs vīrietis, redzes invalīds, kuram, visi reizi pa reizei palīdzējuši kaut vai nospiest pogas telefonā, lai viņš sazvanītu savus tuviniekus.

Cilvēki zvanījuši glābējiem, taču lēmuši viņus negaidīt un kaut ko darīt arī paši – vīrieši tikuši galā ar kaimiņa dzīvokļa durvīm, lai redzētu – cik nopietna ir situācija aiz tām.

Taču no dzīvokļa nākuši tikai dūmu mutuļi un brīdi vēlāk, kad atbraukuši glābēji, viņi dzīvokļa saimnieku atraduši mirušu. Iespējams, ka viņš iemidzis uz mīkstā krēsla ar aizdegtu cigareti rokās.

Daļa no kaimiņiem tā nemaz nav sapratuši, ka viss tik traģiski beidzies. Viņiem šķitis – bijis tikai ugunsgrēks, bet visi ir dzīvi un veseli.

Tie, kuri ielūkojušies nelaimes vietā – vīrieša dzīvoklī, stāsta, ka degšana nav bijusi liela. Pieticis ar pavisam nedaudz degoša sintētiskā materiāla, lai rastos ļoti liels sadūmojums.

Tieši tāpēc mēs atkal atgādinām, ka pīpēšana gultā vai uz dīvāna, īpaši – reibumā esot – ir spēlēšanās ar savu un savu kaimiņu un un tuvinieku dzīvībām.

0 Komentāru