Ķengaragā dūmos nosmok vīrietis

Komentāri

Par to, ka kādā Maskavas ielas dzīvoklī vakar notikusi traģēdija, šodien liecina vairs tikai neliela deguma smaka kāpņu telpā un aizzīmogotās trešā stāva dzīvokļa durvis. 

Daļai no mājas iemītniekiem notikušais paliks spilgtās atmiņās, jo viņi faktiski bija liecinieki, kā ap septiņiem vakarā, kad vajadzēja baudīt svētdienas vakara mieru, bojā gāja viņu ilggadējais kaimiņš – kāds aptuveni 55 gadus vecs vīrietis, redzes invalīds, kuram, visi reizi pa reizei palīdzējuši kaut vai nospiest pogas telefonā, lai viņš sazvanītu savus tuviniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cilvēki zvanījuši glābējiem, taču lēmuši viņus negaidīt un kaut ko darīt arī paši – vīrieši tikuši galā ar kaimiņa dzīvokļa durvīm, lai redzētu – cik nopietna ir situācija aiz tām.

Taču no dzīvokļa nākuši tikai dūmu mutuļi un brīdi vēlāk, kad atbraukuši glābēji, viņi dzīvokļa saimnieku atraduši mirušu. Iespējams, ka viņš iemidzis uz mīkstā krēsla ar aizdegtu cigareti rokās.

Daļa no kaimiņiem tā nemaz nav sapratuši, ka viss tik traģiski beidzies. Viņiem šķitis – bijis tikai ugunsgrēks, bet visi ir dzīvi un veseli.

Tie, kuri ielūkojušies nelaimes vietā – vīrieša dzīvoklī, stāsta, ka degšana nav bijusi liela. Pieticis ar pavisam nedaudz degoša sintētiskā materiāla, lai rastos ļoti liels sadūmojums.

Tieši tāpēc mēs atkal atgādinām, ka pīpēšana gultā vai uz dīvāna, īpaši – reibumā esot – ir spēlēšanās ar savu un savu kaimiņu un un tuvinieku dzīvībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl