Ķengaragā aiztur jaunieti ar 90 gramiem amfetamīna

Komentāri
Ķengaragā aiztur jaunieti ar 90 gramiem amfetamīna
FOTO: F64

Valsts policijas darbinieki saņēma operatīvo informāciju par vīrieti, kurš, iespējams, ir saistīts ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Likumsargi noskaidroja viņa iespējamo atrašanās vietu un 12.oktobrī Pļavniekos Valsts policijas Ķengaraga iecirkņa darbinieki, pārmeklējot vīrieti, atrada un atsavināja 90 gramus amfetamīna. Par amfetamīna glabāšanu tika aizturēts 1990.gadā dzimis vīrietis.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu, ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl