Kažociņa lietā joprojām nav aizdomās turamo

Komentāri
Kažociņa lietā joprojām nav aizdomās turamo
(Foto: LETA)

Gada laikā izmeklētājiem nav izdevies gūt redzamus panākumus lietā par uzbrukumu bijušajam Satversmes Aizsardzības biroja vadītājam Jānim Kažociņam.

Divas personas, netālu no Kažociņa mājām viņam sejā iepūta asaru gāzi, bet pēc tam piekāva. Šie joprojām ir vienīgie publiski zināmie fakti Kažociņa lietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes priekšnieks atzīst, ka reālus aizdomās turamos šobrīd nosaukt nevar, taču noraida pieņēmumus, ka lieta nonākusi strupceļā.

“No jūlija mēneša kriminālprocess atrodas ONAP lietvedībā, notiek aktīvs darbs, gan operatīvais, gan izmeklēšanas. Ļoti aktīvi un izdarīts liels apjoms, bet atturēsimies no papildus komentāriem. Bet darbs notiek,” norāda VP ONAP priekšnieks Andrejs Siņavins.

Uzbrukuma brīdī Kažociņš vairs nebija Satversmes Aizsardzības biroja vadītājs. Taču kā galvenā versija joprojām tiek saistīta ar viņa profesionālo darbību.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl