Komentāri
Kazdangā nāvējoši notriec cilvēku un aizbēg no notikuma vietas; aicina atsaukties ikvienu, kurš to redzējis!
LETA

Aizputes novada Kazdangas pagastā pirms mēneša notikušajā ceļu satiksmes negadījumā miris cilvēks. Policija lūdz atsaukties aculieciniekus, vēl vairāk – pašu automašīnas vadītāju.

2016. gada 12. septembrī plkst. 21.45 Aizputes novada Kazdangas pagasta Kazdangā, pie autobusu pieturas ar nosaukumu Kazdanga, uz autoceļa Skrunda-Aizpute braucamās daļas tika atrasts notriekts gājējs – 1934. gadā dzimis vīrietis, kurš negadījuma vietā miris.

Automašīnas vadītājs, kas notrieca vīrieti, no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Autovadītājs iespējams pārvietojās ar automašīnu Opel Astra. Policija ir uzsākusi kriminālprocesu un veic visu apstākļu noskaidrošanu.

Lietā noskaidrots, ka vīrietis uz pieturu devies jau ap pulksten 18.30, lai ar autobusu brauktu uz Liepāju. Pēdējais autobuss no Kazdangas uz Liepāju atiet pulksten 21.25. Pagaidām nav zināms, kāpēc vīrietis nav iekāpis autobusā, bet palicis, gaidot pieturā.

Policija lūdz atsaukties autovadītāju, kurš notrieca vīrieti, kā arī aculieciniekus, kuri varētu sniegt jebkādu noderīgu informāciju par notikušo.

“Lūdzam zvanīt pa tālr.: 63404602; 63404502 vai vērsties tuvākajā policijas iestādē,” aicina likumsargi.

Lasi vēl