Kaut kas neprātīgs! Ķengaragā lūžņos un pelnos pārvērsts kāds Volkswagen

Komentāri

Ķengaragā ugunsgrēka dēļ vienā mirklī kāda vīrieša Volkswagen pārvērties metāllūžņos, tādējādi liekot domāt, ka šajā Rīgas rajonā siro automašīnu dedzinātājs.

Tekoša ūdens skaņas un līdzjūtīgi skatieni – uguns automašīnu parasti apēd dažu minūšu laikā, tāpēc tās dzēšana vairāk ir citu spēkratu, nevis degošā auto glābšana. Pirmdien Ķengaragā liesmas apēda kādu pie mājas stāvēšanai nesen novietotu Volkswagen spēkratu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdienas priekšpusdienā to, kas palicis pāri no automašīnas, ar evakuatoru aizveda prom no pagalma. Spēkrata īpašnieks bija darbā, savukārt vīri, kuri darbojās ap Volkswagen teica – viņš vainīgo, dedzinātāju pats savām acīm redzējis. Vīrietis, redzot notiekošo, izlēma zvanīt policijai. Ja būtu dzinies pakaļ – būtu dedzinātāju noķēris. Kamēr viņš zvanīja policijai, tikmēr tas izbēga. Cilvēks vienkārši apjuka, tā situāciju raksturo Ķengaragā sastaptie vīri.

Ņemot vērā, ka šis nav pirmais šāds gadījums Ķengaragā, pastāv iespēja, ka šajā mikrorajonā klīst kāds ļaunprātīgs dedzinātājs.

Foto

Video

Lasi vēl