Komentāri

Ķengaragā ugunsgrēka dēļ vienā mirklī kāda vīrieša Volkswagen pārvērties metāllūžņos, tādējādi liekot domāt, ka šajā Rīgas rajonā siro automašīnu dedzinātājs.

Tekoša ūdens skaņas un līdzjūtīgi skatieni – uguns automašīnu parasti apēd dažu minūšu laikā, tāpēc tās dzēšana vairāk ir citu spēkratu, nevis degošā auto glābšana. Pirmdien Ķengaragā liesmas apēda kādu pie mājas stāvēšanai nesen novietotu Volkswagen spēkratu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdienas priekšpusdienā to, kas palicis pāri no automašīnas, ar evakuatoru aizveda prom no pagalma. Spēkrata īpašnieks bija darbā, savukārt vīri, kuri darbojās ap Volkswagen teica – viņš vainīgo, dedzinātāju pats savām acīm redzējis. Vīrietis, redzot notiekošo, izlēma zvanīt policijai. Ja būtu dzinies pakaļ – būtu dedzinātāju noķēris. Kamēr viņš zvanīja policijai, tikmēr tas izbēga. Cilvēks vienkārši apjuka, tā situāciju raksturo Ķengaragā sastaptie vīri.

Ņemot vērā, ka šis nav pirmais šāds gadījums Ķengaragā, pastāv iespēja, ka šajā mikrorajonā klīst kāds ļaunprātīgs dedzinātājs.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl