18 komentāri

Kāds iedzīvotājs uzskata, ka policisti pret viņu izturējušies nekaunīgi un arī, iespējams, nelikumīgi. Viņa sieva dažu stundu laikā no likumpārkāpuma liecinieces kļuvusi par aizturēto.

Rolands kopā ar sievu pagājušajās brīvdienās izlēma pēc vairākiem gadiem iziet ielās – uz diskotēku. Tagad šis lēmums un pati ballīte viņam ilgi paliks atmiņā. Abi ar sievu devušies uz klubu Sapņi un kokteiļi. No sākuma kokteiļi, taču līdz mierīgiem sapņiem abi nav tikuši līdz pat astoņiem rītā, un ne jau savas gribas dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rolands kauties nav gribējis, tāpēc izsaucis policiju. Policisti, kā pienākas, atbraukuši, uz vaininieku norādīts, un jau šķitis, ka viss tūdaļ beigsies, taču viss tikai sācies. Tad sākusies īsta jezga. Par notiekošo interesējies gan Rolands, gan viņa sieva, sācies konflikts ar policistiem.

Rolands stāsta, – tajā laikā policisti viņa sievu gatavojušies sodīt par neko citu kā, vienkārši sakot, dzeršanu, kas no naktskluba iznākušam cilvēkam nav nekāds retums. Policijas iecirknī notiekošais ir nofilmēts. Ar video Rolands padalījās. Ierakstos redzama viņa sieva un policistu attieksme. Tajos redzams, kā Rolandu izraida no iecirkņa, savukārt viņa sievai neļauj aiziet. Brīdi vēlāk jaunā sieviete jau ir palikusi viena, komunikācija ar policistiem nesekmējas, viņi grib meiteni sodīt, meitene nav ar mieru. Protestē arī tie, kuri gaida rindā.

Skaties foto:

Visa jezga beigusies pulksten astoņos no rīta. Tad Rolands un viņa sieva beidzot devušies mājās. Sieviete izlaista no iecirkņa, taču sašutums par pieredzēto palicis. Viņš uzskata, ka tā vietā, lai saņemtu palīdzību no policijas, viņa sieva kļuvusi par likumpārkāpēju, savukārt cilvēks, kurš viņam uzbruka, staigā apkārt svilpodams. Vīrietis ir gatavs cīnīties, lai policisti atbildētu par savu attieksmi.

Mēs šodien tikāmies ar policijas pārstāvi, kurš mums teica, ka pret vīrieti, kurš uzbruka Rolandam, ir uzsākta lietvedība, viņš nekur nav pazudis, savukārt Rolanda sieva tiešām sodīta. Savukārt no sievietes ir saņemta sūdzība, kas automātiski liecina, ka notikušais tiks izmeklēts. Ja tiks lemts Rolandam un viņa kundzei par labu, notikušais var beigties arī ar likumsarga atbrīvošanu vai ar vieglāku sodu. Taču to rādīs laiks.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Lopi
  +6 +6 0

  Lopi

  Galvenais- uzrakstīja protokolu par to, ka šī sieviete ir alkohola ietekmē, bet paši cirvji aicināja uz iecirkni.
  Doouuuuh, pa galvu vajag.
 • Gunis
  +6 +6 0

  Gunis

  Neilgā laikā jau trīs negatīvi rakst par policistiem[publicēti šovakar],nu un ko par tādu struktūru lai domā,krieviski saka-oborotņi v pogonah.
 • ar mietu
  +5 +5 0

  ar mietu

  Ceru ka līdz mēneša beigām šādus muļķus izmetīs no policijas !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl