Kauns! Šis policists grūsta konfliktā cietušu sievieti un vēl izraksta protokolu “par dzeršanu”

18 komentāri
Kauns! Šis policists grūsta konfliktā cietušu sievieti un vēl izraksta protokolu “par dzeršanu”
Foto: Ekrānuzņēmums

Kāds iedzīvotājs uzskata, ka policisti pret viņu izturējušies nekaunīgi un arī, iespējams, nelikumīgi. Viņa sieva dažu stundu laikā no likumpārkāpuma liecinieces kļuvusi par aizturēto.

Rolands kopā ar sievu pagājušajās brīvdienās izlēma pēc vairākiem gadiem iziet ielās – uz diskotēku. Tagad šis lēmums un pati ballīte viņam ilgi paliks atmiņā. Abi ar sievu devušies uz klubu Sapņi un kokteiļi. No sākuma kokteiļi, taču līdz mierīgiem sapņiem abi nav tikuši līdz pat astoņiem rītā, un ne jau savas gribas dēļ.

Rolands kauties nav gribējis, tāpēc izsaucis policiju. Policisti, kā pienākas, atbraukuši, uz vaininieku norādīts, un jau šķitis, ka viss tūdaļ beigsies, taču viss tikai sācies. Tad sākusies īsta jezga. Par notiekošo interesējies gan Rolands, gan viņa sieva, sācies konflikts ar policistiem.

Rolands stāsta, – tajā laikā policisti viņa sievu gatavojušies sodīt par neko citu kā, vienkārši sakot, dzeršanu, kas no naktskluba iznākušam cilvēkam nav nekāds retums. Policijas iecirknī notiekošais ir nofilmēts. Ar video Rolands padalījās. Ierakstos redzama viņa sieva un policistu attieksme. Tajos redzams, kā Rolandu izraida no iecirkņa, savukārt viņa sievai neļauj aiziet. Brīdi vēlāk jaunā sieviete jau ir palikusi viena, komunikācija ar policistiem nesekmējas, viņi grib meiteni sodīt, meitene nav ar mieru. Protestē arī tie, kuri gaida rindā.

Skaties foto:

Visa jezga beigusies pulksten astoņos no rīta. Tad Rolands un viņa sieva beidzot devušies mājās. Sieviete izlaista no iecirkņa, taču sašutums par pieredzēto palicis. Viņš uzskata, ka tā vietā, lai saņemtu palīdzību no policijas, viņa sieva kļuvusi par likumpārkāpēju, savukārt cilvēks, kurš viņam uzbruka, staigā apkārt svilpodams. Vīrietis ir gatavs cīnīties, lai policisti atbildētu par savu attieksmi.

Mēs šodien tikāmies ar policijas pārstāvi, kurš mums teica, ka pret vīrieti, kurš uzbruka Rolandam, ir uzsākta lietvedība, viņš nekur nav pazudis, savukārt Rolanda sieva tiešām sodīta. Savukārt no sievietes ir saņemta sūdzība, kas automātiski liecina, ka notikušais tiks izmeklēts. Ja tiks lemts Rolandam un viņa kundzei par labu, notikušais var beigties arī ar likumsarga atbrīvošanu vai ar vieglāku sodu. Taču to rādīs laiks.

Skaties video:

18 komentāri