Komentāri
Kauguru kafejnīcā sadzēries vīrietis vicina dūres un sadur klientu
James Case/Flickr

Policija aizturējusi vīrieti par vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Vīrietis bijis iepriekš vairākkārt tiesāts.

Pagājušajā nedēļā naktī uz 14. septembri Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu kafejnīcu Kauguru mikrorajonā, kur sadurts vīrietis. Policisti izbrauca uz notikuma vietu, kur noskaidroja, ka starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts, kas pāraudzis dūru vicināšanā. Taču pēc konflikta, kad cietušais devies prom, otrs vīrietis viņam uzbrucis atkārtoti un ar nazi iedūris mugurā, pēc kā vainīgais no notikuma vietas aizbēdzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu un uzsāka operatīvos meklēšanas pasākumus. Pagājušajā sestdienā, 19. septembrī Kauguros policisti aizturēja meklēto 1973. gadā dzimušo vīrieti. Aizturētais jau agrāk bijis 12 reizes tiesāts par dažādiem mantiska rakstura noziegumiem.

21. septembrī tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Pret vīrieti sākts kriminālprocess par tīšu vidēji smagu miesas bojājumu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl