5 komentāri

Bija jāizskatās skaisti un jāpriecē pilsētnieki un viesi, taču rezultātā sanākusi postaža. Proti, Kauguros pa nakti nolauzti 13 kociņi, kas pavisam nesen iestādīti pie jaunā veloceliņa.

Posta darbs noticis naktī uz trešdienu, jo jau trešdien no rīta Kauguru iedzīvotājiem ar sašutumu un dusmām nācies skatīties uz postažu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mums dome tik labu veloceliņu izveidoja, ceļu izveidoja, kokus iestādīja! Tik skaisti! Kaut kāds nelietis, citādāk nevar viņu nosaukt, to sabojāja! Es pats viņam salauztu rokas! Kādam necilvēkam jābūt, lai šādi nolauztu kociņus? Sirds asiņo!” sašutis un dusmīgs ir kāds vietējais iedzīvotājs.

Skaties foto!

Jautāti par iespējamiem vaininiekiem, cilvēki saka, – tie noteikti ir huligāni. Visticamāk, jaunieši, kas tepat netālu pa vakariem pulcējas baros un rīkojot “tusiņus”, uzskata vietējie.

Kādu sodu vaininiekiem piespriest, viedokļi dalās. Vietējais iedzīvotājs Genādijs iesaka linča tiesu, citi ir atturīgāki.

Skaties video!

TOP komentāri

  • ...
  • opis
  • Andris Vēveris
    +3 +3 0

    Andris Vēveris

    Nu kur var būt tik debīli cilvēki. Tā ir,ja savā dzīvē neko nav iestādījis vai uzcēlis,tad citu izveidoto arī grib izpostīt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl