Kauguros un Bolderājā aiztur narkotiku tirgoņus, piegādātāju un pircēju

3 komentāri
Kauguros un Bolderājā aiztur narkotiku tirgoņus, piegādātāju un pircēju
FOTO: Valsts policija

Jūrmalas iecirkņa policisti bija saņēmuši informāciju par personu, kura Jūrmalā, Kauguros, iespējams, tirgo narkotiskās vielas. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti 7. jūlijā aizturēja 1987. gadā dzimušu sievieti, pie kuras atrada aptuveni trīs gramus amfetamīna. Savukārt, veicot kratīšanu viņas dzīvesvietā, tika atrasti vēl aptuveni divi grami marihuānas.

Tāpat šajā dienā likumsargi aizturēja arī 1974. gadā dzimušu sievieti, kura iepriekš pie aizturētās 28 gadus vecās sievietes bija iegādājusies gandrīz vienu gramu amfetamīna. Abas aizturētās jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā un sodītas par noziegumiem, kas saistīti ar narkotiskajām vielām – lietošanu, glabāšanu un tirgošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot izmeklēšanu, policisti noskaidroja, ka pārdevējai narkotiskās vielas piegādājis kāds 1983. gadā dzimis vīrietis. Kratīšanas laikā vīrieša dzīvesvietā likumsargi atrada un atsavināja aptuveni 47 gramus amfetamīna. Narkotisko vielu piegādātājs, kurš jau iepriekš bija tiesāts par narkotisko vielu lietošanu un glabāšanu, tika aizturēts.

Šobrīd ir sākti vairāki kriminālprocesi. Pret narkotisko vielu pārdevēju sākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, pret pircēju – par narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu, bet pret piegādātāju – par narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā lielā apmērā.

Tāpat arī Rīgas Kurzemes iecirknis bija saņēmis informāciju par personām, kuras, iespējams, tirgo narkotikas. Pēc informācijas pārbaudes policisti 6. jūlijā Bolderājā aizturēja 1988. gadā dzimušu sievieti un 1983. gadā dzimušu vīrieti, kuri jau iepriekš sodīti par narkotisko vielu realizāciju. Likumsargi pie abām personām atrada un atsavināja 14 gramus metamfetamīna.

Par narkotisko vielu tirdzniecību grupā ir uzsākts kriminālprocess.

TOP komentāri

 • omiite
  0 0 0

  omiite

  kas i ko mazie razbainieki ko ta tirgojam un pa cik man ar vajag gaadu graminu??(cukura)
 • antins no zirg ciema
  0 0 0

  antins no zirg ciema

  ko stuci lasara/a mees 10 tirgrojam pa 5 ls gab.........(; haha (joks)
 • Raitis
  0 0 0

  Raitis

  Pārbaudiet arī Dzirciema 24 - 15, tur arī jau vairāk kā gadu tirgo un lieto.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl