Kauguros konfiscē teju puskilogramu metamfetamīna

Komentāri
Kauguros konfiscē teju puskilogramu metamfetamīna
FOTO: Valsts policija

Pagājušajā piektdienā, 18. septembrī, Jūrmalas policijas iecirknī tika saņemta informācija par kādu personu, kura, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju Kauguros. Policijā tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizāciju.

Pārbaudot saņemto informāciju, kriminālprocesa ietvaros likumsargi veica virkni operatīvo pasākumu, un tajā pašā dienā Kauguros aizturēja aizdomās turamo 1982. gadā dzimušo vīrieti. Pārbaudes laikā viņa personīgajās mantās policisti atrada un atsavināja 10 gramus metamfetamīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja dzīvokli, kuru aizdomās turamais vīrietis regulāri apmeklēja. Veicot sankcionētu kratīšanu, policisti dzīvoklī atrada un atsavināja 410 gramus metamfetamīna. Tāpat tika aizturēta dzīvokļa saimniece – 1956. gadā dzimusi sieviete.

Kopā policisti atsavināja 420 gramus metamfetamīna, šāds daudzums narkotisko vielu melnajā tirgū maksā ap 6300 eiro.

Šobrīd pret aizturētajām personām sākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju lielos apmēros. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl