Kauguros konfiscē teju puskilogramu metamfetamīna

Komentāri
Kauguros konfiscē teju puskilogramu metamfetamīna
FOTO: Valsts policija

Pagājušajā piektdienā, 18. septembrī, Jūrmalas policijas iecirknī tika saņemta informācija par kādu personu, kura, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju Kauguros. Policijā tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizāciju.

Pārbaudot saņemto informāciju, kriminālprocesa ietvaros likumsargi veica virkni operatīvo pasākumu, un tajā pašā dienā Kauguros aizturēja aizdomās turamo 1982. gadā dzimušo vīrieti. Pārbaudes laikā viņa personīgajās mantās policisti atrada un atsavināja 10 gramus metamfetamīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja dzīvokli, kuru aizdomās turamais vīrietis regulāri apmeklēja. Veicot sankcionētu kratīšanu, policisti dzīvoklī atrada un atsavināja 410 gramus metamfetamīna. Tāpat tika aizturēta dzīvokļa saimniece – 1956. gadā dzimusi sieviete.

Kopā policisti atsavināja 420 gramus metamfetamīna, šāds daudzums narkotisko vielu melnajā tirgū maksā ap 6300 eiro.

Šobrīd pret aizturētajām personām sākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu un realizāciju lielos apmēros. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl