Komentāri
Katru dienu Rīgas reģionā apzog piecus mājokļus! Priekšroku dod dārglietām
FOTO: LETA

Rīgā un tās reģionā katru dienu notiek piecas zādzības no mājokļiem, un, neraugoties uz brīdinājumiem, joprojām teju katrs ceturtais nedarbs tiek pastrādāts, zaglim ienākot pa neaizslēgtām durvīm.

Valsts policija norāda, ka būtībā jebkurš mājoklis var būt pakļauts apzagšanas riskam, tomēr katra dzīvokļa vai mājas saimnieka rokās ir šos riskus mazināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apdrošināšanas kompānijas Balta, Valsts policijas (VP) un Probācijas dienesta kopīgi veiktais pētījums, kurā tika aptaujāts arī 121 notiesātais, liecina, ka gan iedzīvotājiem, gan daļai tiesāto garnadžu apzinās, ka mājokļa apzagšanu iespējams veikt jebkurā diennakts laikā.

Pētījums liecina, ka zog to, ko var ātrāk nozagt un realizēt, vienīgi pēdējo piecu gadu laikā gan mainījies zagto lietu tops.

Pētījuma datos var redzēt, ka iedzīvotāju vidū naudas un dārglietu glabāšanas vietas ir līdzīgas – seifs, virtuve, starp drēbēm, rakstāmgaldos un bieži vien, piemēram, nauda vispār netiek slēpta.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl