Komentāri

Naktī uz 18 novembri, Katlakalnā, kādā privātmāja viesojušies zagļi. Viņu guvums – divas automašīnas, planšetdators, bērnu ratiņi un vēl šis tas. Vispārsteidzošāk, ka noziegums noticis laikā, kad mājas saimnieki saldi gulējuši.

Bija otrdienas nakts, visa ģimene – pieaugušie un divi bērni saldi gulēja, bet tikmēr pa viņu māju staigāja svešinieki. Mājas saimniece saka – tā kā viņa ir māmiņa, ir pieradusi reaģēt uz vismazāko troksni un parasti naktīs mostas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču šoreiz neticami salds miegs bijis gan viņai, gan bērniem. Visi pamodušies vēlu un tikai tad konstatējuši, ka ir apzagti.

Nezināmā virzienā aizceļoja piektās sērijas BMW un VW Multivan ar ļoti zīmīgām Rīgas ritmu uzlīmēm. Automašīnas bija apdrošinātas, taču tas, kas atradās tajās, nebija. Tieši tādēļ ģimene aicina atsaukties ikvienu, kas redzējis bērnu ratiņus un bērnu autosēdeklīšus.

Cietušie cilvēki pieļauj, šī zādzība, iespējams, rūpīgi plānota – pārāk daudz dažādu sakritību bijis nozieguma naktī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl