Kas vainojams traģiskajā trīs cilvēku nāvē uz Gulbenes šosejas?

Komentāri

Vai situācija uz Latvijas ceļiem kļūst tikai trakāka, un kas vainojams pēdējo dienu smago avāriju izraisīšanā? Degpunktā komanda apmeklēja Gulbenes puses traģiskās autoavārijas vietu, kas trešdien izdzēsa trīs cilvēku dzīvības.

Traģiskā nelaime Ziemeļvidzemē notikusi īsi pirms diviem dienā Rankas pagastā, autoceļa Smiltene-Gulbene 20. kilometrā. Pa mazākas nozīmes ceļu braucošā kravas automobiļa MAZ vadītājs, iespējams, kāda tehniska defekta dēļ izbrauca uz galvenā ceļa, kur sadūrās ar 38 gadus vecas sievietes vadīto Audi 100.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadragātā auto vrakā turpat avārijas vietā dzīvību zaudējusi 77 gadus vecā vecmāmiņa, kā arī 11 gadus vecā Denīze un 7 gadus vecais Daniels, savukārt māte un viņas piecus gadus vecais dēls, kuri izdzīvojuši, nogādāti tuvējā slimnīcā.

Skaties foto:

Kā atklāj likumsargi, negadījuma izraisītājs, kurš ticis cauri vien ar izbīli, pie kādam vietējam uzņēmumam piederošā kravas automobiļa stūres sēdies, neņemot vērā to, ka par 2013. gadā izdarītu pārkāpumu – auto vadīšanu reibumā – viņam līdz pat 2017. gadam piemērots vadīšanas tiesību liegums.

Tātad pie auto stūres viņš nemaz nedrīkstēja atrasties. Policijā par šo traģēdiju šobrīd ierosināts kriminālprocess, kura laikā tiks izvērtēta ne tikai kravas automašīnas vadītāja, bet arī viņa darba devēja atbildība.

Skaties video:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl