Kas vainojams traģiskajā trīs cilvēku nāvē uz Gulbenes šosejas?

Pievienot komentāru
Kas vainojams traģiskajā trīs cilvēku nāvē uz Gulbenes šosejas?
Foto: LETA

Vai situācija uz Latvijas ceļiem kļūst tikai trakāka, un kas vainojams pēdējo dienu smago avāriju izraisīšanā? Degpunktā komanda apmeklēja Gulbenes puses traģiskās autoavārijas vietu, kas trešdien izdzēsa trīs cilvēku dzīvības.

Traģiskā nelaime Ziemeļvidzemē notikusi īsi pirms diviem dienā Rankas pagastā, autoceļa Smiltene-Gulbene 20. kilometrā. Pa mazākas nozīmes ceļu braucošā kravas automobiļa MAZ vadītājs, iespējams, kāda tehniska defekta dēļ izbrauca uz galvenā ceļa, kur sadūrās ar 38 gadus vecas sievietes vadīto Audi 100.

Sadragātā auto vrakā turpat avārijas vietā dzīvību zaudējusi 77 gadus vecā vecmāmiņa, kā arī 11 gadus vecā Denīze un 7 gadus vecais Daniels, savukārt māte un viņas piecus gadus vecais dēls, kuri izdzīvojuši, nogādāti tuvējā slimnīcā.

Skaties foto:

Kā atklāj likumsargi, negadījuma izraisītājs, kurš ticis cauri vien ar izbīli, pie kādam vietējam uzņēmumam piederošā kravas automobiļa stūres sēdies, neņemot vērā to, ka par 2013. gadā izdarītu pārkāpumu – auto vadīšanu reibumā – viņam līdz pat 2017. gadam piemērots vadīšanas tiesību liegums.

Tātad pie auto stūres viņš nemaz nedrīkstēja atrasties. Policijā par šo traģēdiju šobrīd ierosināts kriminālprocess, kura laikā tiks izvērtēta ne tikai kravas automašīnas vadītāja, bet arī viņa darba devēja atbildība.

Skaties video: