Kas vainojams traģiskajā trīs cilvēku nāvē uz Gulbenes šosejas?

Komentāri

Vai situācija uz Latvijas ceļiem kļūst tikai trakāka, un kas vainojams pēdējo dienu smago avāriju izraisīšanā? Degpunktā komanda apmeklēja Gulbenes puses traģiskās autoavārijas vietu, kas trešdien izdzēsa trīs cilvēku dzīvības.

Traģiskā nelaime Ziemeļvidzemē notikusi īsi pirms diviem dienā Rankas pagastā, autoceļa Smiltene-Gulbene 20. kilometrā. Pa mazākas nozīmes ceļu braucošā kravas automobiļa MAZ vadītājs, iespējams, kāda tehniska defekta dēļ izbrauca uz galvenā ceļa, kur sadūrās ar 38 gadus vecas sievietes vadīto Audi 100.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadragātā auto vrakā turpat avārijas vietā dzīvību zaudējusi 77 gadus vecā vecmāmiņa, kā arī 11 gadus vecā Denīze un 7 gadus vecais Daniels, savukārt māte un viņas piecus gadus vecais dēls, kuri izdzīvojuši, nogādāti tuvējā slimnīcā.

Skaties foto:

Kā atklāj likumsargi, negadījuma izraisītājs, kurš ticis cauri vien ar izbīli, pie kādam vietējam uzņēmumam piederošā kravas automobiļa stūres sēdies, neņemot vērā to, ka par 2013. gadā izdarītu pārkāpumu – auto vadīšanu reibumā – viņam līdz pat 2017. gadam piemērots vadīšanas tiesību liegums.

Tātad pie auto stūres viņš nemaz nedrīkstēja atrasties. Policijā par šo traģēdiju šobrīd ierosināts kriminālprocess, kura laikā tiks izvērtēta ne tikai kravas automašīnas vadītāja, bet arī viņa darba devēja atbildība.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl