Kas tad te?! Policija meklēja ļaundari mājas bēniņos, līdz ieraudzīja šo…

Pievienot komentāru

Pēdējo pāris dienu laikā, pateicoties vērīgiem līdzcilvēkiem un viņu laikus sniegtajai  informācijai, likumsargiem izdevies notvert vairākus ļaundarus. Ko tad viņi sastrādājuši un kādās tik vietās tie mēģinājuši glābties no policistiem?

Darba dienas pievakarē galvaspilsētas kārtības sargi devušies talkā satrauktiem iedzīvotājiem, kuri kādas daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā izdzirdējuši ļoti aizdomīgus trokšņus. Viņuprāt, tur uzdarbojušies kramplauži.

Sperot vien pāris soļus bēniņos, likumsargi sastapušies ar kādu aizdomīgu tipiņu, kurš turpat arī aizturēts. Lai arī vīrietis centies policistiem nosaukt svešus personas datus, viņa blēdība ātri vien nākusi gaismā un nav atlicis nekas cits, kā atzīties un atklāt savu īsto personas kodu. Savukārt, pārbaudot to, noskaidrots, ka bēniņu iekarotājs ir izsludināts policijas meklēšanā.

Lai arī guļošais kādu brīdi vēl izlicies par beigtu, policistiem tomēr izdevies viņu izvilināt no drēbju čupas un viņš stājies aci pret aci ar inspektoriem. Arī šis vīrs, pat zinot par drauga izgāšanos, vēl centies murmināt sveša cilvēka personas datus.

Arī vakar kārtības sargi saņēmuši steidzamu izsaukumu! Kādā daudzdzīvokļu mājā redzēts ar pistoli bruņots vīrs, kurš centies ielauzties pie savas dzīvesbiedres.

Lai arī, redzot policijas auto, vīrietis bija centies nozust no notikuma vietas, pārmeklējot nama kāpņu telpu, policistiem izdevies sastapties ar aizbēgušo, kā arī atrasta viņa neveiksmīgi noslēptā pistole.

Foto

Lasi vēl