Komentāri

Piedzērušies un uzmācīgi klaidoņi ik uz stūra, piečurātas kāpņu telpas, nomesti atkritumi un izsmēķi – tā parasti izskatās vietās, kur tuvumā ir tā sauktās alkohola ”točkas”. Droši vien neviens no mums negribētu dzīvot šādā vietā, taču izvēloties dzīvesvietu mēs diemžēl nevaram uzminēt, kad blakus mājā kāds atvērs šādu biznesu.

”Labdien, jūs traucē no Jelgavas. Reiz jūs savā raidījumā rādījāt, ka Jelgavā, Stacijas ielā 10, esot aizvērta ”točka”. Šī ”točka” kā strādāja, tā arī turpina strādāt, nekāda miera kaimiņiem nav, bet šī dzīvokļa saimniece – ”nabaga vecenīte” – dzīvo pretējā mājā, Zirgu iela 9c – divpadsmitais un piecpadsmitais dzīvoklis. Viņi divos dzīvokļos dzīvo un tikai skatās no balkona, kā viņiem iet tirdzniecība. Nekad šī ”točka” nav bijusi aizvērta. Mums jau šeit tas viss tā ir apnicis – skatīties uz šīm pārdzertajām sejām un visu pārējo. Paldies, domāju, ka jūs rīkosities,” šādu zvanu šorīt saņēma LNT raidījuma Degpunktā komanda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Degpunktā komanda devās pārbaudīt, vai iepriekš policijas solītais pievērts īpašu uzmanību ”točkai” Stacijas ielā 10, tiek īstenots arī praksē un kā izrādās – zvanītājai taisnība. Īpaši neslēpjoties, pagrīdes andele notiek uz pilnu klapi.

Skaties video!

Lasi vēl