Kas notiek, ja saduras 40 tonnas smags kravas auto un smalks Volkswagen spēkrats?

0 Komentāru
Kas notiek, ja saduras 40 tonnas smags kravas auto un smalks Volkswagen spēkrats?

Jaunās darba nedēļas rītā galvaspilsētā sastrēgumos steigas un neuzmanības dēļ notika vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Viens no tiem noticis Mūkusalas ielā, kur saskrējās 40 tonnas smags kravas automobilis un kāds smalks Volkswagen spēkrats.

Kravas automobiļa vadītājs Jānis stāsta, ka šajā rītā viņa galamērķis esot bijusi osta. Diemžēl ceļā uz to, braucot pa Mūkusalas ielu, viņš kļuvis par kāda cita neuzmanības vai vieglprātības upuri, tādēļ nācies nedaudz aizkavēties.

Vīrietis apturējis savu aptuveni 40 tonnas smago auto un kāpis ārā, lai noskaidrotu, kas tad noticis. Tad arī atklājis, ka turpat, viņa auto priekšā “aizķēries” kāds smalks Volkswagen automobilis.

Negadījumā iesaistītajiem autobraucējiem un viņu pasažieriem šis notikums beidzies vien ar izbīli, savukārt citu pa šo pašu ceļu braucošo spēkratu vadītājiem nācies samierināties ar pamatīgu nīkšanu satiksmes sastrēgumā – uz vairāk nekā stundu, sasistie braucamrīki bloķējuši satiksmi pa vienu no joslām Akmens tilta virzienā.

Šis notikums ir laba mācība citiem autobraucējiem – atturieties no straujiem manevriem, tuvu kravas automobiļu priekšā, jo to vadītāji pat neko ļaunu nedomādami, var jūs vienkārši nepamanīt. Kā redzams, pat ja sadursme notiek vien ar pāris kilometriem stundā, sekas ir ļoti nepatīkamas, un arī dārgas, vēsta raidījums Degpunktā.

0 Komentāru