Komentāri
Kas notiek, ja saduras 40 tonnas smags kravas auto un smalks Volkswagen spēkrats?

Jaunās darba nedēļas rītā galvaspilsētā sastrēgumos steigas un neuzmanības dēļ notika vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Viens no tiem noticis Mūkusalas ielā, kur saskrējās 40 tonnas smags kravas automobilis un kāds smalks Volkswagen spēkrats.

Kravas automobiļa vadītājs Jānis stāsta, ka šajā rītā viņa galamērķis esot bijusi osta. Diemžēl ceļā uz to, braucot pa Mūkusalas ielu, viņš kļuvis par kāda cita neuzmanības vai vieglprātības upuri, tādēļ nācies nedaudz aizkavēties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis apturējis savu aptuveni 40 tonnas smago auto un kāpis ārā, lai noskaidrotu, kas tad noticis. Tad arī atklājis, ka turpat, viņa auto priekšā “aizķēries” kāds smalks Volkswagen automobilis.

Negadījumā iesaistītajiem autobraucējiem un viņu pasažieriem šis notikums beidzies vien ar izbīli, savukārt citu pa šo pašu ceļu braucošo spēkratu vadītājiem nācies samierināties ar pamatīgu nīkšanu satiksmes sastrēgumā – uz vairāk nekā stundu, sasistie braucamrīki bloķējuši satiksmi pa vienu no joslām Akmens tilta virzienā.

Šis notikums ir laba mācība citiem autobraucējiem – atturieties no straujiem manevriem, tuvu kravas automobiļu priekšā, jo to vadītāji pat neko ļaunu nedomādami, var jūs vienkārši nepamanīt. Kā redzams, pat ja sadursme notiek vien ar pāris kilometriem stundā, sekas ir ļoti nepatīkamas, un arī dārgas, vēsta raidījums Degpunktā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl